کاهش 70 درصدی هدر رفت آب در محل ایستگاه های مترو تبریز

به گزارش مجله سرگرمی و به نقل از روابط عمومی سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز، علی علمی با بیان این مطلب اظهار داشت: مشکل هدر رفت آب در محل ایستگاه‌های مترو یکی از چالش های ما محسوب می شد که در صدد رفع آن برآمدیم.

کاهش 70 درصدی هدر رفت آب در محل ایستگاه های مترو تبریز

علمی افزود: بدین ترتیب از طریق ایجاد علمک و اتصال آن به شبکه آب خام تبریز تا 70 درصد از میزان هدر رفت آب در این بخش ها جلوگیری شده است.

وی تصریح کرد: در راستای ساماندهی آب های سطحی و جلوگیری از هدر رفت آب در ایستگاههای مترو، تا امروز چندین جلسه با حضور کارشناسان مترو و معاونت های خدمات شهری مناطق و مسئولین فضای سبز با کارشناسان سازمان پارکها برگزار شده است.

مدیر آب سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز با اشاره به اقدامات انجام شده توسط این بخش، اظهار داشت: اجرای علمک بارگیری از طریق ایستگاه مترو واقع در میدان ماشین سازی قراملک، اجرای علمک بارگیری از طریق ایستگاه مترو واقع در اول خانه سازی، ایجاد علمک در ایستگاه مترو تقاطع دامپزشکی و آخونی از این جمله به شمار می رود.

علمی یادآور شد: همچنین ایجاد علمک برای بارگیری از ایستگاه مترو لاله با همکاری شهرداری منطقه سه تبریز از دیگر این موارد به شمار می رود.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 25 مرداد 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 324

به "کاهش 70 درصدی هدر رفت آب در محل ایستگاه های مترو تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 70 درصدی هدر رفت آب در محل ایستگاه های مترو تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید