پنج اشتباه مرگبار والورده در آنفیلد

به گزارش مجله سرگرمی، تهران- خبرنگاران- انگشت اتهام پس از شکست های تحقیر آمیز همواره به سمت یک فرد خاص نشانه می رود و در خصوص انهدام بارسلونا در آنفیلد، قرعه به نام ارنستو والورده افتاد.

پنج اشتباه مرگبار والورده در آنفیلد

به گزارش خبرنگاران، صرف نظر از اشتباهات فردی بازیکنان در زمین از جمله جردی آلبا، مارک آندره ترشتگن، لوئیس سوارز و فیلیپه کوتینیو؛ سرمربی آبی اناری ها در شب تلخ آنفیلد اشتباهات مرگباری را مرتکب شد.

1 - ترکیب ابتدایی مشابه بازی رفت بود

همه می توانند بر سر این موضوع اتفاق نظر داشته باشند که رجحان سه گله در نیوکمپ با توجه به رجحان مالکیتی لیورپول در بازی رفت، گول زننده بود اما در نهایت لیونل مسی تفاوت را رقم زد.

رویکرد یورگن کلوپ بهتر بود و مرد آلمانی در بازی برگشت نیز همین موضوع را ثابت کرد.

2 - کوتینیو و روند ادامه دار موقعیت از دست دادن

درست است که عثمان دمبله مصدوم بود و مالکوم هم هنوز جای خود را در تیم پیدا ننموده و تازه وارد است اما بی شک کوتینیو نباید در زمین بازی می بود! نگرش او به بازی ضعیف است و عملکردش در زمین بازی بدتر از نگرشش است؛ به جرات می توان گفت که او در بارسا اضافی است و شایستگی نشستن روی رختکن آبی اناری ها را ندارد.

3 - تعویض ها به جایی نرسید

عجیب است که تیم با همان سیستم یک هفته پیش راهی میدان شد، به ویژه زمانی که آنها با وجود نلسون سمدو به جای کوتینیو به مراتب بهتر بازی نموده بودند.

تغییری مشابه شب گذشته رخ داد سپس آرتور ملو به جای آرتورو ویدال وارد زمین شد و زمانی که امیدها به یاس بدل شده بود، مالکوم برای رستاخیز پا به آنفیلد گذاشت.

4 - غرق در فشار، آرتور تنها 20 دقیقه فرصت داشت

پرس شدید لیورپول بارسا را به شدت به دام انداخته بود و ویدال در زمین گم بود و مرتبا مالکیت توپ را از دست می داد و این اتفاق هم در خانه و هم در آنفیلد به دفعات تکرار شد.

در سوی مقابل، آرتور که برای چنین موقعیت هایی خریداری شده است، رنگ توپ را تا دقیقه 74 ندید و این در حالی است که او بهترین هافبک تحت اختیار کاتالان ها است.

5 - بازیکنانی که تعویض می شوند، همواره ثابت هستند

والورده در دقیقه 74 ویدال را از بازی بیرون کشید؛ مرد شیلیایی تنها هافبک بدون اخطار آنها بود و تنها کسی که می توانست در شرایط بحرانی با یک خطا تیم را از خطر نجات داده و یک کارت زرد به جان بخرد.

این در حالی است که سرخیو بوسکتس و ایوان راکیتیچ با فرم ایده آل خود فاصله داشتند و با این حال باز هم ویدال تعویض از پیش معین شده والورده بود.

ورزشی**3991**9129

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: ایرنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 22846

به "پنج اشتباه مرگبار والورده در آنفیلد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنج اشتباه مرگبار والورده در آنفیلد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید