پزشک مارادونا به جرم قتل محاکمه شده بود!

به گزارش مجله سرگرمی، لئوپولدو لوکه پزشک دیه گو مارادونا که بعد از جراحی این اسطوره فوتبال دنیا در آرژانتین به یک قهرمان ملی تبدیل شده بود، این روزها شرایط بسیار سخت و پیچیده ای را سپری می نماید.

پزشک مارادونا به جرم قتل محاکمه شده بود!

قصور پزشکی در مرگ مارادونا ادعایی بود که باعث ورود مقامات قضایی آرژانتین به پرونده سال های گذشته این اسطوره فوتبال شد و حالا پرونده های جدیدتری رسانه ای می گردد.

به نوشته سایت larazon تعداد شکایت ها از پزشک مارادونا و اتهامات به وی به ده ها نفر افزایش یافته است و حتی عنوان شده لوکه در سال 2011 در قتل یک نفر دست داشته است.

نستور ساموسیوک کسی است که برادرش را در سال 2011 در یک نزاع خیابانی از دست داده و مدعی شده پزشک مارادونا در این قتل دست داشته است.

سامسیوک گفت: لوپولدو لوسیانو لوکه به جرم قتل برادرم محاکمه شد. در خانه والتر برادر لوکه یک میهمانی بود که سر و صدای زیادی داشتند. من به خیابان رفتم تا تذکر بدهم. ناگهان باند لوکه به سمت ما آمدند و آغاز به ضرب و شتم برادرم کردند. آنقدر به سر او لگد زدند که مجبور شدیم برادرم را فوراً به بیمارستان منتقل کنیم. او بلافاصله برای انجام عمل جراحی به یک بیمارستان دیگر اعزام شد و 10 روز بعد درگذشت.

این فرد در پاسخ به این سئوال که نقش لوکه در قتل برادرش چه بوده است، گفت: او کاملاً در این درگیری شرکت داشت. پای لوکه روی سر برادر من بود. این را به دادگاه گفتم اما آنها تا پیش از اثبات اتهامات، او را آزاد کردند.

به گزارش سایت larazon، در آن دعوا سه نفر دیگر هم درگیر شده بودند که همگی محکوم شدند اما لوکه در دادگاه سال 2015 تبرئه شد. اگرچه این حکم توسط دادسرا تجدیدنظر شد اما در ادامه از سوی اتاق دادرسی کیفری بوینس آیرس مورد تایید نهاده شد.

در حال حاضر و به خاطر شائباتی که در مورد پزشک مارادونا و مرگ این اسطوره فوتبال ایجاد شده، قاضی به پلیس اجازه داده است از خانه و کلینیک وی بازرسی کند تا شاید شواهد مفیدی در ارتباط با این پرونده به دست بیاورد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 122503

به "پزشک مارادونا به جرم قتل محاکمه شده بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک مارادونا به جرم قتل محاکمه شده بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید