پزشک استقلال: مسالمت آمیز جدا شدم، زمان همه چیز را معین می نماید

به گزارش مجله سرگرمی، عملکرد من تعیین است. اگر میزان مصدومیت ها را در این فصل با سال گذشته مقایسه کنید و ببینید بعضی بازیکنان در فصل قبل چند بار مصدوم شده اند متوجه می شوید با همکاری همکارانم جلوی این موضوع را گرفتیم. برای تیم محبوبم در ادامه راه آرزوی موفقیت می کنم.

پزشک استقلال: مسالمت آمیز جدا شدم، زمان همه چیز را معین می نماید

پزشک سابق استقلال گفت: به شکل مسالمت آمیز جدا شدم زیرا امکان ادامه همکاری از طرف من و مدیریت وجود نداشت.

به گزارش فارس، مهدی سیاهپوش درباره جدایی خود از تیم استقلال گفت: متأسفانه شرایط به شکلی پیش رفت که ادامه همکاری من با باشگاه میسر نبود. با مددی صحبت نموده و به توافق رسیدیم که دیگر با هم نباشیم.

وی درباره مباحث مطرح شده درباره مقصر بودنش در ماجرایکروناگرفتن بازیکنان استقلال پیش از بازی با ماشین سازی شرح داد: در آن ماجرا من مقصر نبودم، اما زمان معین می نماید چه اتفاق هایی رخ داد. تمهیداتی انجام دادیم اما به هر حال این موضوع انجام نشد. در کل امکان ادامه همکاری از طرف من و مدیریت باشگاه فراهم نبود. در آن ماجرا هم تمهیداتی اندیشیده بودیم اما متأسفانه به هر دلیلی انجام نشد. بیشتر نمی خواهم صحبت کنم.

سیاهپوش درباره اینکه آیا مشکلش بافرهاد مجیدیعامل جدایی وی از استقلال بوده، شرح داد: بار دیگر می گویم در فضای مسالمت آمیزی از هم جدا شدیم زیرا امکان ادامه همکاری از طرف من و باشگاه فراهم نبود اما دلیل این موضوع را زمان معین می کند.

وی درباره اینکه در ماجراهایی مثل شرایطمحمد دانشگرهم مقصر شناخته شده مطرح نمود: همین که توانستم مدتی در خدمت تیم محبوبم باشد برای من جای افتخار دارد. واقعاً طرفدار استقلال بودم که به این تیم آمدم. احمد مددی می تواند شهادت بدهد که بحث قرارداد و این مسائل بین ما نبود. در این مدت هم به جز یکی دو مورد که لازم بود مصاحبه ای انجام ندادم. حتی صفحه اینستاگرامی هم نداشتم که بخواهم دنبال فالوئر جمع کردن باشم.

وی ادامه داد: عملکرد من معین است. اگر میزان مصدومیت ها را در این فصل با سال گذشته مقایسه کنید و ببینید بعضی بازیکنان در فصل قبل چند بار مصدوم شده اند متوجه می شوید با همکاری همکارانم جلوی این موضوع را گرفتیم. برای تیم محبوبم در ادامه راه آرزوی پیروزیت می کنم.

سیاهپوش درباره اینکه آیا اضافه شدن پزشک معتمد فرهاد مجیدی نقشی در جدایی وی از استقلال داشته گفت: از این موضوع اطلاع نداشتم و در عربستان متوجه شدم. البته تداخلی بینکار مابه وجود نیامد زیرا وظایف معین بود. من برد تخصصی ارتوپد دارم. وظایف ما و پزشک هم معین بود.

وی درباره آخرین شرایط مصدومان استقلال قبل از برگزاری بازی با ذوب آهن و دربی گفت: از این موضوع اطلاع دقیقی ندارم امیدوارم تیم پیروز گردد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 143238

به "پزشک استقلال: مسالمت آمیز جدا شدم، زمان همه چیز را معین می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک استقلال: مسالمت آمیز جدا شدم، زمان همه چیز را معین می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید