وقتی رایکوف پس از آنالیز پرسپولیس به سیستم علی اصغری رسید!

به گزارش مجله سرگرمی، یکی از بازیکنان تاجی حاضر در داربی نهم می گوید که رایکوف پس از آنالیز چندین باره پرسپولیس به بازیکنان تاج گفت که درست به همان شکلی که پرسپولیس باز کرد، بازی کنند.

وقتی رایکوف پس از آنالیز پرسپولیس به سیستم علی اصغری رسید!

به گزارش خبرنگاران، دومین داربی ای که در روزهای عید برگزار شد، داربی نهم در سال 51 بین پرسپولیس و تاج بود که با پیروزی 2 بر صفر سرخ پوشان پایتخت به انتها رسید. در این دیدار صفر ایرانپاک و حسین کلانی گل های شاگردان آلن راجرز را به ثمر رساندند.

مهدی حاج محمد، از بازیکنان تاج حاضر در داربی سوم فروردین، در گفت وگو با خبرنگاران درباره این دیدار اظهار کرد: دیگر آلزایمر گرفتیم. الان همه چیز از یادها رفته، رفاقت و دوستی ها هم از دست رفته است. ما آنقدر بی تفاوت شدیم که دیگر برای مان مهم نیست استقلال برنده داربی است یا پرسپولیس؛ فقط امیدواریم تیمی که بهتر بازی می کند برنده شود.

او افزود: در حال حاضر خودشان مخصوصاً داربی را حساس می کنند تا مردم مشغول شوند وگرنه اگر تعداد بازی های بین این دو تیم در طول یک سال بیشتر شود، داربی به یک دیدار عادی تبدیل می شود. در این دوره و زمانه از یک ماه جلوتر داربی را حساس می کنند در حالی که در آن سال ها، داربی اصلاً بازی حساسی نبود.

پیشکسوت استقلال درباره عملکرد رایکوف که در داربی نهم هم سرمربی تاج بود، گفت: رایکوف وجدانی نمره اش 20 بود. من یک تیکه از رایکوف برایتان بگویم. رایکوف برای هر داربی دو، سه دور تیم ها را آنالیز می کرد ولی باز هم از پرسپولیس می باختیم. او آخر سر کلافه شد و گفت هرطور که پرسپولیس بازی کرد، بازی کنید، توپ را بلند بفرستید پشت مدافعان پرسپولیس و علی اصغری بازی کنید. جالب این است که از آن به بعد ما برنده داربی بودیم.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 17157

به "وقتی رایکوف پس از آنالیز پرسپولیس به سیستم علی اصغری رسید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی رایکوف پس از آنالیز پرسپولیس به سیستم علی اصغری رسید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید