واکنش سهیل مهدی به نامه چند باشگاه لیگ فزونی برای لغو کامل مسابقات؛ هیئت رئیسه سازمان لیگ تصمیم گیرنده است

به گزارش مجله سرگرمی، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال نسبت به خبر نامه باشگاه های لیگ فزونی برای لغو کامل مسابقات واکنش نشان داد.

واکنش سهیل مهدی به نامه چند باشگاه لیگ فزونی برای لغو کامل مسابقات؛ هیئت رئیسه سازمان لیگ تصمیم گیرنده است

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله سرگرمی، تعدادی از مدیران باشگاه های لیگ رجحان از جمله حسن آذرنیا سرپرست باشگاه ماشین سازی، ایزد سیف الله پور مدیر تیم فوتبال نساجی و دو مسئول باشگاه تراکتور و گل گهر در گفت و گو با مجله سرگرمی اعلام کردند که در نامه ای به سازمان لیگ خواهان لغو کامل فصل جاری مسابقات لیگ برتر شدند.

سهیل مهدی، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفت وگو با خبرنگار مجله سرگرمی در این باره گفت: فعلا نامه ای از هیچ باشگاهی به دست شخص من نرسیده اما اگر این نامه وصول گردد، هیئت رئیسه سازمان لیگ باید آن را آنالیز و تصمیم گیری کند. در واقع من تصمیم گیرنده نیستم.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد اینکه گفته می گردد به باشگاه ها اعلام شده است برای آغاز تمرینات آماده باشند، گفت: خیر به هیچوجه چنین چیزی صحت ندارد. سازمان لیگ در این زمینه مسئولیت قانونی ندارد و ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم گیرنده است. اکنون ما هم مثل همه منتظر تصمیم این ستاد هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 تیر 1399 بروزرسانی: 12 تیر 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 88955

به "واکنش سهیل مهدی به نامه چند باشگاه لیگ فزونی برای لغو کامل مسابقات؛ هیئت رئیسه سازمان لیگ تصمیم گیرنده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سهیل مهدی به نامه چند باشگاه لیگ فزونی برای لغو کامل مسابقات؛ هیئت رئیسه سازمان لیگ تصمیم گیرنده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید