همه مسابقات کشتی طبق برنامه انجام می گردد؛ فقط یک تورنمنت در ابهام

به گزارش مجله سرگرمی، با وجود تغییرات اجرا شده در رأس فدراسیون کشتی، به نظر می رسد مسابقات سال جاری طبق برنامه پیش خواهد رفت و تنها برگزاری یکی از تورنمنت ها در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

همه مسابقات کشتی طبق برنامه انجام می گردد؛ فقط یک تورنمنت در ابهام

به گزارش خبرنگاران، بعد از کناره گیری رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی و موافقت وزارت ورزش با این استعفا، حمید بنی تمیم با درخواست مجمع کشتی به عنوان سرپرست فدراسیون انتخاب شد.

در همین زمان پیش بینی می شد با توجه به این تغییرات و همچنین احتمال کسری بودجه، کلیه مسابقات بین المللی که برای فدراسیون تعهد مالی ایجاد خواهد نمود، لغو گردد اما در این خصوص حمید بنی تمیم در تمامی مصاحبه هایش بعد از صدور حکم سرپرستی، گفت که کارها طبق برنامه قبلی پیگیری خواهد شد و فدراسیون متعهد است که کلیه رقابت هایی که در تقویم به ثبت رسیده را برگزار کند.

تنها تورنمنت بین المللی که هنوز معین نیست فدراسیون به دلیل هزینه های ارزی قادر به برگزاری آن خواهد بود یا نه، جام بین المللی روز جهانی کودک است که طبق برنامه قرار است در روزهای پایانی ماه جاری در گلستان برگزار گردد.

این روزها صحبتی از لغو جام بین المللی شاهد و همچنین لیگ جهانی کشتی فرنگی نیست و قرار است این رقابت ها طبق برنامه برگزار شوند.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 6144

به "همه مسابقات کشتی طبق برنامه انجام می گردد؛ فقط یک تورنمنت در ابهام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه مسابقات کشتی طبق برنامه انجام می گردد؛ فقط یک تورنمنت در ابهام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید