میزبانی رویداد بین المللی کرمانشاه 2020 با جدیت پیگیری می گردد

به گزارش مجله سرگرمی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، رویدادسازی و توجه به این مساله را حلقه مفقوده گردشگری استان توصیف کرد و گفت: با جدیت و حمایت استاندار پیگیر میزبانی رویداد بین المللی گردشگری روستایی کرمانشاه 2020 هستیم.

میزبانی رویداد بین المللی کرمانشاه 2020 با جدیت پیگیری می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، امید قادری در جلسه هم اندیشی رویداد گردشگری کرمانشاه 2020 اظهار کرد: این نشست در واقع اولین اقدام اجرایی است که بخواهیم استارت موضوع کرمانشاه 2020 را شکل دهیم.

او رویداد سازی حلقه مفقوده گردشگری کرمانشاه دانست و گفت: این انتقاد وجود داشته و دارد که چرا استان کرمانشاه با این همه ظرفیت اما در جذب گردشگران پیروزیت چشم گیری نداشته است.

قادری الگو برداری از سایر استان ها و نمونه های پیروز در زمینه گردشگری را یک ضرورت بیان کرد و گفت: با برگزاری رویداد 2018 در همدان بخشی از ظرفیت های پنهان گردشگری غرب کشور آشکار شد و باید با توسعه این رویکرد بتوانیم پازل گردشگری غرب کشور را شکل بدهیم.

مدیر کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه با اعلام اینکه رویدادهایی در سطوح محلی، استانی، ملی و جهانی تعریف نموده ایم، توضیح داد: با حمایت و همراهی مدیریت ارشد استان در حوزه رویداد های بین المللی اتفاقات مهمی در دست اقدام و پی گیری است که از جمله آنها پرونده ثبت جهانی اورامانات و کوشش برای میزبانی رویداد بین المللی کرمانشاه 2020 است که استاندار پرکوشش کرمانشاه شخصا پیگیر هستند و حتی برای میزبانی کرمانشاه 2020 شخصا با حضور در دفتر معاون گردشگری کشور این مهم را دنبال می نمایند.

قادری در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت تبلیغات و معرفی چهره مناسب از کرمانشاه اشاره نمود و گفت: باید با معرفی مناسب چهره کرمانشاه آنرا به عنوان چهره زیبای ایران اسلامی به خوبی در کشور و خارج از مرزها معرفی کنیم.

مدیر کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه در سرانجام گفتمان سازی اجتماعی را مهمترین مساله در شکل گیری و پیروزیت یک رویداد بیان کرد و گفت: خوشبختانه برای کرمانشاه 2020 این گفتمان در میان اصحاب رسانه و صاحب نظران گردشگری شکل گرفته است.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: میراث آریا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 22894

به "میزبانی رویداد بین المللی کرمانشاه 2020 با جدیت پیگیری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزبانی رویداد بین المللی کرمانشاه 2020 با جدیت پیگیری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید