موسوی: چرا بعد از سه سال هنوز مشکل غیزانیه حل نشده است ، 32 روستا خوزستان مشکل آبرسانی دارد

به گزارش مجله سرگرمی، کننده تهران گفت: با اعتراض رسانه ها، فعالان اجتماعی و رسانه ای تا حدودی مشکل آب 50 روستا به صورت موقت حل شده است ولی هنوز 32 روستا با مشکل بی آبی مواجهه است که مسئولین دولتی باید در جهت رفع آن سریع اقدام کنند.

موسوی: چرا بعد از سه سال هنوز مشکل غیزانیه حل نشده است ، 32 روستا خوزستان مشکل آبرسانی دارد

سید نظام الدین موسوی، کننده تهران در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرنگاران، گفت: جمعی از کنندگان مجلس با دعوت کننده اهواز در غیزانیه حضور پیدا کرده اند تا مسائل مردم این منطقه را از نزدیک مشاهده کنند.

وی ادامه داد: دیدار کنندگان مجلس از غیزانیه و تقارن آن با رحلت حضرت امام خمینی (ره) نشان دهنده آن است که یادآوری شود که امام خمینی توجه بسیار زیادی به محرومین و مستضعفین داشت و ایشان این افراد را، ولی نعمتان کشور و انقلاب می دانستند.

کننده تهران گفت: این مایه تاسف است که با گذشت چهار دهه از انقلاب و با تاکید رهبران آن مبنی بر توجه به محرومین، هنوز ما مشاهده می کنیم که استانی مانند خوزستان مناطقی دارد که هنوز شبکه آبرسانی ندارند که این نتیجه کاهلی و تنبلی مسئولین است که در سالیان اخیر شدت یافته است.

موسوی شرح داد: آن چیزی که کنندگان در بازدید خود از غیزانیه مشاهده کردند تا حدودی مسائل مردم این منطقه توسط نیرو های جهادی و کمیته های خودجوش مردمی رفع شده است، اما هنوز مسائلی هست.

وی با بیان این که اولین مسئله مردم غیزانیه آب است، گفت: با اعتراض رسانه ها، فعالان اجتماعی و رسانه ای تا حدودی مشکل آب 50 روستا به صورت موقت حل شده است، ولی هنوز 32 روستا با مشکل بی آبی مواجهه است که مسئولین دولتی باید در جهت رفع آن سریع اقدام کنند.

این کننده مجلس در سرانجام بیان داشت: کنندگان مجلس که در غیزانیه حضور دارند قطعا گزارش هایی تهیه و به مجلس ارائه خواهند کرد و از مسئولین دولتی باز خواست خواهد شد که چرا هنوز مشکل آب این منطقه بعد از گذشت سه سال حل نشده است.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 93929

به "موسوی: چرا بعد از سه سال هنوز مشکل غیزانیه حل نشده است ، 32 روستا خوزستان مشکل آبرسانی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: چرا بعد از سه سال هنوز مشکل غیزانیه حل نشده است ، 32 روستا خوزستان مشکل آبرسانی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید