مورینیو: 5 ماه است که فوتبال نخورده ام!، می خواهم هدایت یک تیم ملی را هم تجربه کنم

به گزارش مجله سرگرمی، ژوزه مورینیو می گوید که از هر زمان دیگری برای مربیگری ولع بیشتری دارد و در نظر دارد که در مقطعی از دوران مربیگری اش هدایت یک تیم ملی را هم امتحان کند.

مورینیو: 5 ماه است که فوتبال نخورده ام!، می خواهم هدایت یک تیم ملی را هم تجربه کنم

به گزارش خبرنگاران، ژوزه مورینیو از ماه دسامبر سال 2018 که از منچستریونایتد اخراج شد تا به امروز بیکار بوده و همین موضوع انگیزه او را برای بازگشت به دنیای مربیگری بیشتر کرده است. از ایتالیا و فرانسه به عنوان مقاصد احتمالی آقای خاص یاد شده اما هنوز هیچ پیشنهاد رسمی و خبر موثقی از تیم که او مشتری این مرد پرتغالی باشد، وجود ندارد.

مورینوی 56 ساله که در دوران مربیگری اش دو قهرمانی در لیگ قهرمانان، هشت قهرمانی در لیگ های مختلف شامل پرتغال، انگلیس، ایتالیا و اسپانیا و کلی جام دیگر کسب کرده است، در گفت و گو با سایت الون اسپورتس پرتغال، در پاسخ به این سؤال که آیا امکان دارد که او دیگر مانند گذشته برای مربیگری اشتیاق نداشته باشد، گفت: خیر، من الان اشتیاق بیشتری دارم. 5 ماه است که هیچ چیزی نخورده ام. پنج ماه است که فوتبال نخورده ام. پس مسلماً الان اشتیاق بیشتری دارم. من در این مدت که مربیگری نکرده ام، به خاطر اینکه فوتبال ندارم، به خاطر اینکه تمرین نمی دهم و به خاطر اینکه بازی نمی کنم، اذیت نشده ام. هنوز به جایی نرسیده ام که از فوتبال بیزار شده باشم و اگر یک مسابقه فوتبال را در تلویزیون ببینم، آن را خاموش کنم. من روی احساساتم کنترل کامل دارم اما فوتبال بخش مهمی از زندگی من است و قطعاً دلم برای مربیگری تنگ شده است.

با وجود اشتیاقی که از آن برای از سر دریافت مربیگری صحبت کرد، مورینیو می گوید برای انتخاب تیم بعدی اش عجله نخواهد کرد و در عوض با صبر و حوصله بهترین گزینه را برای خودش انتخاب خواهد کرد.

آقای خاص اضافه کرد: بردن پنجمین لیگ متفاوت یا بردن سومین لیگ قهرمانان با تیمی دیگر، چیزهایی است که من دوست دارم انجام دهم اما این چیزها سبب نمی شود که من سایر موارد را فراموش کنم. من بیشتر نیاز دارم که خودم را درباره پروژه ای که به من پیشنهاد می شود، متقاعد کنم. می خواهم با رضایت کارم را شروع کنم. نمی خواهم جایی بروم که مجبور شوم یک قدم روبه جلو بردارم و یک قدم رو به عقب. بنابراین من کاملاً خونسردم. الان نشد، زمانی دیگر. اگر پیشنهادی که مرا خوشحال می کند دریافت نکنم، نمی روم. من فکر می کنم که از این حق قائل باشم که اینگونه فکر کنم. فکر می کنم از این حق برخوردار باشم که تنها زمانی بروم که احساس کنم باید بروم.

مورینیو در دوران مربیگری اش تنها هدایت تیم های باشگاهی را برعهده داشته اما او می گوید که هنوز برای هدایت در رده ملی انگیزه دارد.

او تأکید کرد: مربیگری در رده ملی تنها کاری است که همیشه نبودنش در دوران کاری ام را احساس کرده ام. دوست دارم آن را هم تجربه کنم. اما این علاقه فقط به هدایت تیم ملی پرتغال محدود نمی شود بلکه به طور کلی دوست دارم هدایت یک تیم ملی را تجربه کنم. تا این مقطع از حرفه ام هنوز نخواسته ام که در رده ملی مربیگری کنم و هنوز هم نمی خواهم چون مربیگری در رده باشگاهی را ترجیح می دهم. با این حال این کار را هم یک روز امتحان خواهم کرد.

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 25893

به "مورینیو: 5 ماه است که فوتبال نخورده ام!، می خواهم هدایت یک تیم ملی را هم تجربه کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورینیو: 5 ماه است که فوتبال نخورده ام!، می خواهم هدایت یک تیم ملی را هم تجربه کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید