مواد مخدر در مدارس هرمزگان مصرف می گردد؟

به گزارش مجله سرگرمی، مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان گفت: مصرف مواد مخدر در مدارس را تکذیب می کنیم، اما اینکه دانش آموزی درون منزل استفاده می نماید یا خیر خبرنگاران باید به آن بپردازند.

مواد مخدر در مدارس هرمزگان مصرف می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، موسی دادی زاده در نشستی خبری ضمن تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: آنچه در جامعه امروز به آن توجه داریم این است که خبرنگاران و روابط عمومی ها چشم و گوش مدیران هستند و عملکرد مدیران را مورد ارزیابی قرار می دهند و از طرفی هم مطالبات مردم را به گوش مسئولین می رسانند.

وی اضافه کرد: در هر جامعه ای که خبرنگاران آزادی بیشتری دارند آن جامعه به نتایج بهتری خواهد رسید، امیدوارم هم در ارائه خدمات دولت و هم ارائه مطالبات مردم و دولت خبرنگاران وظایف خود را به بهترین نحو انجام دهند.

مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان توضیح داد: مصرف مواد مخدر در مدارس را تکذیب می کنیم، اما اینکه دانش آموزی درون منزل استفاده می نماید یا خیر خبرنگاران باید به آن بپردازند.

دادی زاده اضافه کرد: هیچ مسئله ای با ورود خبرنگاران به مدارس نداریم اما باید روال قانونی اش را طی کند، در خصوص گله مندی مجروحین حادثه اتوبوس داراب نیز هرچه در توان داشتیم خدماتی را به این افراد ارائه کردیم و تمامی افرادی که به سفر می روند بیمه باید ضرر و زیان مجروحین را جبران کمد اما این مانع از اینکه آموزش وپرورش خدماتی ارائه کند نمی گردد.

وی اعلام کرد: یاری هزینه ساخت دست یکی از دانش آموزان را در هفته گذشته پرداخت کردیم و تعاون اداره آموزش وپرورش مستندات خدمات ارائه شده را دارد، پرونده مجروح شدگان و افراد فوت شده در حادثه اتوبوس داراب در دادگاه جاری است.

مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان اعلام کرد: شهریه مدارس هیئت امنایی را شورای آموزش وپرورش شهر مشخص می نماید، بعضی مدارس خدمات بیشتری ارائه می نمایند و شورای آموزش وپرورش نیز نرخ بیشتری را برایشان در نظر می گیرد؛ این مدارس بابت هزینه های خارج از تعهدات آموزش وپرورش هزینه دریافت می نمایند.

دادی زاده اعلام کرد: مدارس غیردولتی نیز در سمانه ملی مدارس غیردولتی مشخص می گردد، ساماندهی سرویس مدارس بر عهده شهرداری ها و بخشداری ها و دهیاری هاست و کار اضافه ای است که بر عهده آموزش وپرورش گذاشته است.

وی اعلام کرد: در سال گذشته اولین بار نظام 6-3-3 اجرا شد و برگزاری اولین امتحان نهایی برای ما خیلی مهم بود، در هرمزگان بر مبنای معدل کتبی نهایی دانش آموزان هرمزگان 18 صدم در کلیه رشته ها رشد داشته است و این در حالی است که در کشور 29 صدم افت داشته این و اختلاف 47 صدم است که دستاورد بزرگی است.

مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان اضافه کرد: از 30 دانش آموزی که به مرحله نانو کشوری راه یافته سه دانش آموز از هرمزگان بوده اند، معلمان ما پیروز به کسب رتبه های برتر و اداره کل بازرسی آموزش وپرورش هرمزگان در کشور رتبه برتر را کسب نموده است، دانش آموزان استثنایی هرمزگان نیز در مسابقات فرهنگی هنری و ورزشی رتبه های خوبی داشتند.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 37096

به "مواد مخدر در مدارس هرمزگان مصرف می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مواد مخدر در مدارس هرمزگان مصرف می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید