معرفی مدل های تازه رو کابینتی و میز اپن آشپزخانه بسیار شیک

به گزارش مجله سرگرمی، کانتر و رو کابینتی های آشپزخانه محلی مناسب برای بنمایش گذاشتن یک طراحی ویژه و منحصر بفرد در دکوراسیون آشپزخانه هستند. در این مطلب به معرفی مدل های نو رو کابینتی در طرح ها و رنگ های متنوع و شیک می پردازیم که در زیبایی دکوراسیون آشپزخانه ها نقش اساسی و شاید اساسی ترین نقش را بازی می نمایند. فارق از اینکه چه رو کابینتی ای توجه شما را بیشتر به سمت خود جلب نموده، باید همواره از بین موادی انتخاب کنید که استحکام بالایی داشته باشند تا در مقابل ضربات ناشی از پخت و پز و برش دادن انواع خوردنی ها زدگی، خراش و لک ها در آنها دیده نشود.

معرفی مدل های تازه رو کابینتی و میز اپن آشپزخانه بسیار شیک

برای این موضوع، گزینه های مختلفی در دسترس است اما بهتر است مقاوم ترین، زیباترین و ماندگارترین را انتخاب کنیم. اصولاً روکابینتی می بایستی ویژگیهای زیر را داشته باشد

  • هماهنگی با رنگ و مدل کابینت
  • دارای مقاومت درونی و سطحی زیاد
  • قابلیت نظافت راحت و بی دردسر

در تمامی مدل های نو روکابینتی می توان این مشخصات و ویژگیها را به خوبی مشاهده کرد و هر فردی می تواند برترین نوع را انتخاب نماید. در کنار این روکابینتی ها، برترین کانترها هم در دسترسند تا بتوان مجموعه ای زیبا را در دل خانه و آشپزخانه برای داشتن دکوراسیونی برتر ایجاد کرد.

به لطف وجود مهندسی و تکنولوژی پیشرفته امروزی، کانترها و رو کابینتی های متفاوتی در انواع طرح ها و جنس ها ساخته شده اند و تمامی سلایق را قطعا پوشش خواهند داد. تمامی مدل هایی که در زیر مشاهده خواهید کرد در برابر خراش و زدگی مقاوم هستند اما طراحان بازهم توصیه می کنند برای حفظ کیفیت و عمر طولانی این محصولات حتما از تخته گوشت ها برای برش دادن مواد غذایی خود بهره ببرید. سطح کانتر باید همواره تمیز و بدون ساییدگی باشد به همین دلیل سعی کنید لک های روی کانترها را با حوله ای نرم و نخی پاک کنید تا همواره آشپزخانه ای براق و درخشان داشته باشید.

تصور کنید از مدل های نو روکابینتی اما نامانوس و در تضاد با زیبایی و دکوراسیون آشپزخانه که مدتها برای ساخت و طراحی آن وقت گذاشته اید بهره ببرید، واقعاً نتیجه چه خواهد شد؟! مطمئناً به همان شکلی که یک شیئ زیبا سبب جذب افراد و تایید دکوراسیون شما می گردد استفاده از یک شیئ نازیبا و در عدم هماهنگی با دکوراسیون کلی آشپزخانه سبب به هم ریختگی فرم و فضا و از بین رفتن زیبایی دکوراسیون آشپزخانه خواهد شد.

در تصاویر متعددی که از مدل های نو روکابینتی و برترینِ آنها در همین مطلب درج نموده ایم به خوبی می توان هماهنگی کامل روکابینتی با سایر اجزای آشپزخانه را مشاهده کرد، برای فهمیدن این موضوع نیازی به تخصص و تحصیلات در این زمینه نیست بلکه هماهنگی کامل روکابینتی با اطراف به خوبی در ظاهر مشهود است و این همان چیزی ست که باید در پی آن باشید.

برای اینکه آشپزخانه تاثیری قوی بروی دکوراسیون خانه بگذارد سعی کنید کانترها را در رنگ ها شاد و زنده انتخاب کنید. برای مثال رنگ هایی از قبیل نارنجی، زرد، لیمویی، سیاه و سفید نمونه هایی بسیار مناسب و برجسته در این زمینه هستند. راز استفاده صحیح از چنین کانترهایی بکار بردن عامل تضاد در دکوراسیون است. اگر می خواهید فضای کانتر و رو کابینتی های آشپزخانه کاملا در معرض دید قرار بگیرند باید رنگ هایی مخالف با رنگ کابینت ها را بکار ببرید تا با تضاد ایجاد شده کانتر آشپزخانه خود را به خوبی نمایان کند.

این کانترها خواهند توانست در کنار زیبایی مدل ها و طرح های نو روکابینتی در ایجاد برترین دکوارسیون آشپزخانه شما بسیار پیروز عمل کنند؛ ایجاد تضاد در کنار استفاده از طرح مناسب می تواند معماری داخلی و دکوراسیون داخلی را به شکلی کامل دگرگون نماید.

در شکل های زیر مدل های مختلفی از رو کابینتی های شیک آشپزخانه را مشاهده خواهید کرد.

منبع: اتاق
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 157499

به "معرفی مدل های تازه رو کابینتی و میز اپن آشپزخانه بسیار شیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی مدل های تازه رو کابینتی و میز اپن آشپزخانه بسیار شیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید