بازسازی پردیسان اردکان توسط چادرملو بیانگر صندلی تعالی سازمانی است

به گزارش مجله سرگرمی، ایسنا/ براساس سخنان وزیر میراث فرهنگی، بازسازی پردیسان اردکان توسط چادرملو بیانگر صندلی تعالی سازمانی است.

بازسازی پردیسان اردکان توسط چادرملو بیانگر صندلی تعالی سازمانی است

جهت دریافت خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

داستان چیست؟

علی اصغر مونسان در شروع عملیات بازسازی مجموعه پردیسان اردکان که به همت مجتمع صنعتی معدنی چادرملو انجام می گردد، با اشاره به اهمیت حفاظت از میراث فرهنگی کشورمان که بواسطه عمق تمدن سازی خود نقش مهمی در شکل گیری هویت بشر داشته است، گفت: خوشبختانه میراث فرهنگی در کنار صنعت گردشگری صاحب کارکردهای مالی شده و از بخش های مهم فرهنگی در کشورمان است.

وی یزد را از استانهای ویژه تاریخی در کشور و اردکان را از شهرستانهای ویژه در استان یزد خواند و اضافه کرد: متاسفانه حجم ماموریت های وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از یک سو و تمدن عظیم تاریخی کشورمان از سوی دیگر، هیچ کدام تناسبی با منابع محدود این حوزه در کشورمان ندارد که ناچارا از مشارکت های مردمی و بخش خصوصی جهت بازسازی و حفظ اماکن تاریخی بهره جسته ایم.

وی با نکو داشتن اقدام شرکت صنعتی معدنی چادرملو در بازسازی مجموعه پردیسان اردکان گفت: قطعاً این شرکت عظیم صنعتی به صندلی تعالی سازمانی دست یافته اینچنین با جدیت در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خود، بازسازی یک مجموعه تاریخی را در صدر برنامه های خود قرار داده است.

مونسان ابراز امیدواری کرد که چادرملو بن این که یزد با اقدامات موثر مردم و مسئولان این استان در صدر گردشگری ایران و در کنار استانهایی مانند اصفهان و فارس قرار گرفته، گفت: لوح شهر مقصد گردشگری را به شهردار یزد تقدیم کردیم و اردکان نیز دارای این ظرفیت است که با مشارکت مجموعه هایی مانند چادرملو ودر جهت رونق کسب و کار و اشتغال منطقه گام بردارد.

وی درخصوص تعامل و همکاری صندوق احیا و معاونت میراث فرهنگی وزارت جهت ارائه مشاوره های فنی و بازسازیی قول مساعد داد و ابراز امیدواری کرد که مطالبات بالای گردشگری با همکاری و تعامل تمام بخشهای فعال در این حوزه مرتفع و شاهد اقدامات خوب و گسترده ای در بخش گردشگری باشیم.

محمدرضا دشتی، نماینده مردم اردکان و رئیس فراکسیون گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی مجلس نیز در این نشست به جاذبه های تاریخی فراوان شهرستان اردکان و بافت های تاریخی در این شهر کویری اشاره و اعلام کرد: میرات فرهنگی به ویژه بافت تاریخی اردکان ظرفیت ثبت در سطح جهانی را دارد.

محمدعلی طالبی، استاندار یزد با تقدیر از باور مدیران چادرملو به مسئولیت اجتماعی این مجموعه در قبال مردم، این اقدام چادرملو را تجربه موفقی برای روی آوردن دیگر بخش های خصوصی استان به این حوزه خواند.

وی به تفاهم و تعامل مجموعه مدیران و فعالان شهرستان اردکان اشاره نمود و گفت: خوشبختانه شهرستان اردکان نیز همانند بسیاری از بخشهای دیگر استان از مسئولان محلی به ویژه نماینده پرتوانی برخوردار است که امروز در سمت ریاست فراکسیون گردشگری مجلس باعث افتخار استان است.

منبع: همگردی
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 125781

به "بازسازی پردیسان اردکان توسط چادرملو بیانگر صندلی تعالی سازمانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی پردیسان اردکان توسط چادرملو بیانگر صندلی تعالی سازمانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید