مربی مجازی با کفش های کاربر می دود

به گزارش مجله سرگرمی، کفش های هوشمند و جدید آرمور به کاربران امکان می دهد بدون احتیاج به هیچ گونه گجت هوشمند یا پوشیدنی و تنها با یاری یک جفت کفش، نه تنها قوی تر از همواره ورزش نمایند، بلکه داده هایی قوی از پرونده ورزشی خود را ثبت نمایند.

مربی مجازی با کفش های کاربر می دود

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این سری کفش های جدید هنگام ورزش کاربر، داده های بیومتریک را جمع آوری می نماید و بدون احتیاج به حمل ساعت هوشمند یا دیپر ابزارها، به کاربر مشاوره ورزشی می دهد.

بر خلاف نسخه های مشابه، در این کفش ها، سنسور ها مستقیماً در خود کفش ادغام شده اند، این سیستم می تواند به شما اطلاعات عمیقی در خصوص شیوه ورزش های حال اجرا و نحوه تغییر آن در طول جلسه بدهد. پس از اتمام ورزش با این کفش ها، یک گزارش پس از ورزش دریافت خواهید کرد که در آن می توانید زاویه ضربه پا و زمان تماس با زمین را آنالیز کنید، که به شما اجازه می دهد ببینید رو به پیشرفتید یا خیر.

شرکت آرمور، نخستین نسخه کفش هوشمند خود را در سال 2016 به بازار عرضه کرد و از آن موقع به طور مداوم سیستم عامل و کفش خود را به روزرسانی می نماید. برای مثال مدل جدید Hovr Machina 2 دارای قدرت تهویه تنفس بیشتر و وزنی کمتر است و با قیمت حدودی 190 دلار به فروش می رسد.

اپلیکیشن این کفش ها نیز به شیوه ای طراحی شده تا کاربران بتوانند در جلسات آموزشی، چالش ها و باشگاه ها و انجمن های مجازی شرکت نمایند تا انگیزه خود را حفظ کند.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: انتخاب
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 131804

به "مربی مجازی با کفش های کاربر می دود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی مجازی با کفش های کاربر می دود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید