محمودزاده: تست دوپینگ در لیگ یک در هفته های آینده بیشتر می گردد، در تمرینات و اردوها هم تست می گیرند

به گزارش مجله سرگرمی، فریبرز محمودزاده، مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول تأکید کرد مأموران ضد دوپینگ علاوه بر مسابقات در تمرینات و اردوهای تیم ها هم حاضر می شوند و از آنها تست دوپینگ می گیرند.

محمودزاده: تست دوپینگ در لیگ یک در هفته های آینده بیشتر می گردد، در تمرینات و اردوها هم تست می گیرند

فریبرز محمودزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره دریافت تست دوپینگ از بازیکنان لیگ دسته اول و پیشنهاد برای افزایش این نمونه گیری در هفته های پایانی گفت: من از دکتر نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی برای نظارت بر ستاد ملی مبارزه بر دوپینگ تشکر می کنم. مأموران مبارزه با دوپینگ در مسابقات این فصل در اکثر هفته ها برای انجام تست دوپینگ، نه تنها در مسابقات حضور داشتند، بلکه برای دومین فصل پیاپی علاوه بر مسابقات، در تمرینات و محل اردوی تیم ها به صورت سرزده حاضر می شوند و تست دوپینگ می گیرند.

وی ادامه داد: در این فصل آمار بسیار خوب و زیادی از نمونه های دوپینگ داریم و با پیگیری هایی که انجام داده ایم این تعداد بیشتر هم خواهد شد. همانطور که گفتم مأموران مبارزه با دوپینگ علاوه بر مسابقات، در اردوها و تمرینات تیم ها هم به صورت سر زده حاضر می شوند که این هم دقیقا جزو قوانین نادو است. همه تیم ها هم باید این موضوع را بدانند که سازمان لیگ و فدراسیون پزشکی ورزشی به شدت مسئله دوپینگ را رصد می نمایند و تست گیری مأموران ضد دوپینگ فقط به مسابقات ختم نمی گردد.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول در پاسخ به این پرسش که آیا در هفته های پایانی تست گیری از بازیکنان تشدید خواهد شد؟ گفت: در این موضوع شک نکنید! ما از کلمه تشدید استفاده نمی کنیم، چون در هفته های گذشته هم حداقل هر هفته در دو مسابقه تست گیری انجام می شد و مأموران در اردوها و تمرین ها هم حاضر می شدند. با پیگیری هایی که انجام داده ایم، قول داده اند که در هفته های آینده این نمونه گیری ها بیشتر گردد.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 14290

به "محمودزاده: تست دوپینگ در لیگ یک در هفته های آینده بیشتر می گردد، در تمرینات و اردوها هم تست می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمودزاده: تست دوپینگ در لیگ یک در هفته های آینده بیشتر می گردد، در تمرینات و اردوها هم تست می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید