اوسپینا همچنان در بخش مراقبت های ویژه

به گزارش مجله سرگرمی، دروازه بان کلمبیایی تیم فوتبال ناپولی به دلیل ضربه شدیدی که در بازی اخیر این تیم درسری A دریافت کرد، در بخش مراقبت های ویژه بستری شده است.

اوسپینا همچنان در بخش مراقبت های ویژه

به گزارش خبرنگاران، پدر داوید اوسپینا بیان کرد که فرزندش به دلیل ضربه ای که در بازی اخیر تیم های ناپولی و اودینزه به سراو وارد ش، در بخش مراقبت های ویژه بستری است اما دیگر خطری جدی او را تهدید نمی کند.

شنبه شب در مصاف ناپولی و اودینزه در استادیوم سن پائولو، اوسپینانو به خاطر برخوردی که از ناحیه سر با ناچو پوستو، مهاجم حریف داشت، دچار سرگیجه شد. از بیم وارد آمدن ضربه مغزی او مورد معاینه و تصویربرداری سی تی اسکن نهاده شد و تعیین شد که او دچار ضایعه مغزی نشده است. همچنین باشگاه ناپولی بیان کرد که ناپولی بر خلاف گزارش های اولیه، بیهوش زمین را ترک نکرده است.

هرنان اوسپینا، پدر دروازه بان ناپولی در این خصوص به رادیو CRC گفت: من هنوز فرصتی برای صحبت با پسرم پیدا نکردم چون او هنوز در بخش مراقبت های ویژه است. فقط می دانم که حالش خوب است چون همسرم آنجاست. او سی تی اسکن و چند آزمایش دیگر انجام داده است. از تیم ملی با پزشک معالج داوید تماس گرفته شده و ما در جریان درمان او هستیم.

هرنان اوسپینا درباره آینده فرزندش و اینکه آیا قرارداد قرضی او با ناپولی قطعی می گردد یا نه، تأکید کرد: ما منتظریم که تعداد بازی های او به حد تعیینی برسد تا ناپولی بتواند او را از آرسنال بخرد. او از وضعیتش در ناپولی راضی است و می خواهد در این تیم بماند.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 16504

به "اوسپینا همچنان در بخش مراقبت های ویژه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوسپینا همچنان در بخش مراقبت های ویژه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید