متقاضیان خوبی برای مالکیت شهر خودرو وجود دارد، مسائل حقوقی باشگاه را حل می کنیم

به گزارش مجله سرگرمی، گروه استان ها-مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: هواداران عزیز بدانند متقاضیان بسیار خوبی برای شهر خودرو و تقویت آن وجود دارند و البته هر کدام شرایط خاصی دارد و روزی یک یا دو جلسه برای شهر خودرو برگزار می کنیم.

متقاضیان خوبی برای مالکیت شهر خودرو وجود دارد، مسائل حقوقی باشگاه را حل می کنیم

فرزاد فتاحی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در مشهدمقدس گفت: در آخرین جلسه با رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی، کارگروه برطرف مسائل باشگاه شهر خودرو تشکیل و پیشنهاداتی نیز در این زمینه ارائه شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: در جلسه ای که هفته قبل داشتیم نیز نکات مثبتی مطرح شد؛ با توجه به مسائل قضایی که برای شرکت شهر خودرو پیش آمده بود ممکن بود این موضوع باشگاه را نیز با خود همراه کند اما خوشبختانه کننده دادستان اظهار داشت مسائل باشگاه از شرکت متفاوت است.

فتاحی بیان نمود: در این جلسه قرار شد تمام دستگاه ها و اسپانسرها کمک های خود را به باشگاه از طریق هیئت فوتبال استان داشته باشند تا هزینه های جاری تیم به عنوان یک دغدغه برطرف شود زیرا برای هر مسابقه شهر خودرو بین 160 تا 200 میلیون تومان هزینه وجود دارد و قرار شد یک کارگروه کارشناسی در اداره کل ورزش و جوانان استان تشکیل شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی اضافه کرد: اعضای این کارگروه به زودی تعیین خواهند شد و پیشنهاداتی نیز ارائه می شود و انشاء الله فردی را برای پیگیری مطالبات باشگاه شهر خودرو تعیین خواهیم کرد و قرار شد شخص آقای وطنخواه نیز مسائل را پیگیری کنند؛ با رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و سخنگوی باشگاه پرسپولیس نیز صحبت هایی شد و شاید برای پاره ای مذاکرات در خصوص مطالبات شهر خودرو به مشهد بیایند و تاکید کردیم با دست پر به مشهد بیایند و صرفا برای مذاکره نیایند زیرا براساس برآورد ما مطالبه شهر خودرو از پرسپولیس حدود 8 میلیارد است اما آنها معتقدند این مطالبه 4 و نیم میلیارد تومان است.

فتاحی اضافه کرد: شهر خودرو ممکن است برای نیم فصل دوم نیاز به جذب بازیکن داشته باشد که قطعا در این زمینه نیاز به اعتبار دارد؛ نکته دیگر اینکه آقای حمیدوای مالک باشگاه شهر خودرو اگر وکالت جابجایی باشگاه را بدهند این موضوع را در بحث واگذاری باشگاه دنبال خواهیم کرد و مقدماتی نیز فراهم شده و آقای رحمتی نیز قول داده اند با آقای حمیداوی ارتباط بگیرند.

وی اظهار داشت: هواداران عزیز بدانند متقاضیان بسیار خوبی برای شهر خودرو و تقویت آن وجود دارند و البته هر کدام شرایط خاصی دارد و روزی یک یا دو جلسه برای شهر خودرو برگزار می کنیم.

281، ف

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 134993

به "متقاضیان خوبی برای مالکیت شهر خودرو وجود دارد، مسائل حقوقی باشگاه را حل می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متقاضیان خوبی برای مالکیت شهر خودرو وجود دارد، مسائل حقوقی باشگاه را حل می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید