وطنخواه: صبوری می کنیم و حرفی نمی زنیم اما از خوش خلقی ما سوءاستفاده می نمایند، نتایج پدیده خاری در چشم برخی افراد شده است

به گزارش مجله سرگرمی، جواد وطنخواه، مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان گفت: نتایج تیم پدیده به عنوان یک تیم شهرستانی با امکانات محدود خاری در چشم برخی از افراد شده است.

وطنخواه: صبوری می کنیم و حرفی نمی زنیم اما از خوش خلقی ما سوءاستفاده می نمایند، نتایج پدیده خاری در چشم برخی افراد شده است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان ، جواد وطنخواه با اشاره به تساوی دیروز تیم پدیده مقابل ماشین سازی تبریز گفت: باید به کادر فنی و بازیکنان تیمم تبریک بگویم که تا اینجای لیگ نتایج خوبی را کسب کردند و حالا انتظارات را از خود تا به این حد بالا برده اند.

وی ادامه داد: متأسفم از اینکه بگویم نتایجی که کسب نموده ایم به برخی افراد و تیم های میلیاردر حالا فشار آورده است. برای آنها درد داشته است که چطور تیم هایی که هزینه های میلیاردی برای شان شده نتوانستند در بالای جدول باشند و تیمی با یک دهم هزینه آنها حالا در صدر جدول مسابقات است.

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان توضیح داد: از زمانی تیم در صدر جدول نهاده شد یک عده چه در فدراسیون و چه در خارج از فدراسیون دعا و کوشش می کردند که تیم ما در بازی بعدی اش نتیجه نگیرد و برای رسیدن به این مقاصد هر کاری از دست شان بر می آید، انجام می دهند.

وطنخواه گفت: هر چقد صبوری می کنیم و حرفی نمی زنیم، اما می بینیم که از این خوش خلقی ما سوءاستفاده می نمایند. گویا هر تیمی داد و قال بیشتری داشته باشد کارش راحت تر وسریع تر راه می افتد و هر کس سکوت کند، باید سرش بریده گردد. نتایج تیم پدیده به عنوان یک تیم شهرستانی با امکانات محدود خاری در چشم برخی از افراد شده است.

وی همچنین اعلام کرد: از هفته ها قبل به دنبال این بودند و هستند تا سر تیم ما را ببرند. شما ببینید چطور وزارت ورزش به عنوان یک نهاد دولتی با فشار خود باعث می گردد تا بازی ما با استقلال برگزار نگردد. بعد از آن برای بازی با سپاهان طوری برنامه ریزی می نمایند که تیم ما تنها پنج روز فرصت استراحت داشته باشد و تیم میزبان نزدیک به هشت روز!

مدیرعامل باشگاه پدیده یادآور شد: همه اینها را تازه اگر چشم پوشی کنیم نمی دانیم درباره برخی داوری ها چه بگوییم. بهتر است آقایان مسئول کلاه خود را بالاتر بگذارند. شما در همین بازی با ماشین سازی ببینید داور چه بلایی سر تیم ما آورد! اصلاً سؤال ما اینجاست چطور داوری که در طول یک نیم فصل در سه مسابقه ای که سوت زده است و کارش به جنجال کشیده و بعد با محرومیت هم روبه رو شده است را دوباره بعد از مدت کوتاهی برای قضاوت بازی ها انتخاب می نمایند؟! باید معین گردد که چه کسی پشت این موضوعات است که یک داور را با اشتباهات مکرر داوری به سرعت می بخشند تا دوباره قضاوت کند!

وی ادامه داد: اصلاً مگر ممکن است داوری که تمرکز ندارد را برای بازی به این مهمی انتخاب نمایند. آقای بنیادی فر به تنهایی تیم ما را به هم ریخت. نمی دانیم واقعاً پیش از بازی چه اتفاقی افتاده بود که ایشان این طوری سوت می زد و همه را عصبی نموده بود. تماشاگر ما مگر چه گناهی نموده است که باید این طور مقابل چشمش، سر تیمش را ببرند؟!

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان گفت: حیف فوتبال ایران است که برخی داوران این طور باعث می شوند که جو نسبت به داوران زحمتکش دیگر ملتهب گردد. آقای بنیادی فر اگر حوصله سوت زدن و رعایت عدالت را ندارد بهتر است خیلی با دیسیپلین کار داوری را بگذارد کنار، نه اینکه با ترس سوت بزند!

وی توضیح داد: ما هر زمانی که از داوری ضرر می کردیم، آن را مطرح نمی کردیم به این امید که هفته بعد شرایط بهتر گردد ، اما برخی از اتفاقات دیگر شورش را در می آورد. آنهایی که دوست ندارند تیم ما در بالای جدول باشد مردانه کار را پیش ببرند تا در زمین مسابقه برنده باشند، نه اینکه با درست کردن برخی اتفاقات باعث شوند تا تیم های دیگر شرایط شان بهتر گردد و ما در فشار قرار بگیریم. از فدراسیون فوتبال می خواهیم که این مسائل را بیشتر آنالیز نمایند تا شاید کمتر شاهد این اتفاقات باشیم. کمترین حق ما محرومیت بنیادی فر است هر چند که دردی از ما دوا نمی کند، اما شاید باعث گردد تا تیم های دیگر ضرر ننمایند.

وطنخواه اضافه نمود: ما تا همین جا هم به خاطر نتایج خوب و عالی تیم از کادر فنی و بازیکنان مان ممنون هستیم. یحیی گل محمدی واقعاً با دست خالی تا اینجای کار که هنوز یک بازی از نیم فصل باقی مانده است، 30 امتیاز برای تیم به دست آورده است و این در شرایطی است که ما در فصل های قبل در خاتمه بازی ها به این 30 امتیاز می رسیدیم.

وی گفت: من از طرفداران مان واقعاً تشکر می کنم. طرفداران در همه حال از تیم حمایت کردند و در ادامه نیز از آنها می خواهیم که این روند را ادامه دهند تا به تیم انگیزه بیشتری تزریق گردد. شما در این چند سال اخیر ببینید چه زمانی در مشهد استادیوم مملو از تماشاگر می شد، آن هم به حدی که در بیرون از استادیوم نیز مردم باقی مانده بودند؟ امیدوارم آنهایی که تصمیم گیرنده در فوتبال هستند کاری ننمایند که روزی بخواهند به این تماشاگران پاسخ بدهند که چطور عدالت را برای تیم شان رعایت نکردند .

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان گفت: بازی بعدی ما با استقلال است. کاری به اینکه چطور گذاشتند شرایط استقلال از آن وضعیت نه چندان خوب به اینجا برسد که حالا از شرایط بحرانی چند هفته قبلش دور باشد، نداریم، چرا که واقعاً کاری از دست مان بر نمی آید به ویژه اینکه وزارت ورزش پشت سر این تیم است، اما امیدوارم در این بازی حداقل عدالت رعایت گردد.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 7874

به "وطنخواه: صبوری می کنیم و حرفی نمی زنیم اما از خوش خلقی ما سوءاستفاده می نمایند، نتایج پدیده خاری در چشم برخی افراد شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وطنخواه: صبوری می کنیم و حرفی نمی زنیم اما از خوش خلقی ما سوءاستفاده می نمایند، نتایج پدیده خاری در چشم برخی افراد شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید