لزوم مدیریت یکپارچه مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس

به گزارش مجله سرگرمی، رییس کمیته معماری و طرح های شهری شورای شهر تهران با اشاره به لزوم مدیریت یکپارچه مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس گفت: به منظور مدیریت یکپارچه این مجموعه باید طرحی تهیه گردد و در صورت لزوم در شورای شهر تهران به تصویب برسد.

لزوم مدیریت یکپارچه مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس

به گزارش خبرنگاران، علی اعطا در پنجاه و ششمین جلسه کمیته معماری و طرح های شهری شورای شهر تهران که با موضوع آنالیز وضعیت اراضی اطراف دریاچه شهدای خلیج فارس (منطقه 22) برگزار گردید، با اشاره به بازدیدی که از محل این دریاچه به عمل آورده بود، اظهار کرد: در این بازدید با روسای سازمان بازنشستگی و شرکت عمرانی کارکنان شهرداری صحبت کردم و معین شد به دلیل بعضی ابهامات قانونی در رابطه با مدیریت یکپارچه دریاچه شهدای خلیج فارس مسائلی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون سازمان بازنشستگی شهرداری تهران و شرکت عمرانی کارکنان وظیفه مدیریت این مجموعه را برعهده دارند، گفت: معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران نیز تهیه طرح موضعی در این خصوص را شروع نموده است.

رییس کمیته معماری و طرح های شهری شورای شهر تهران ادامه داد: برای اینکه سازمان متولی یعنی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران و شرکت عمرانی کارکنان بتوانند به عنوان بهره بردار فعالیت نمایند، ضروری است طرح تفصیلی منطقه زودتر تهیه گردد و به تایید مراجع تصویب برسد.

اعطا در ادامه اظهارکرد: ظاهرا پیش از این، مصوبه ای در کمیسیون ماده 5 در سال 91 وجود داشته است که چارچوب هایی را برای اراضی اطراف دریاچه و نحوه استفاده از اراضی، سطح و سطوح آن را معین نموده و ضروری است آنالیز گردد.

بنابر اعلام شهرنوشت، وی گفت: از طرفی مجموعه ای از مسائل و ناهماهنگی ها میان شرکت عمرانی کارکنان و شهرداری مناطق نشان می دهد برای دستیابی به مدیریت یکپارچه اراضی اطراف دریاچه باید پیگیری های جدی تری انجام دهیم. در این رابطه در شهرداری در سال های گذشته مدیریت این اراضی به سازمان بازنشستگی واگذار شده است.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 24993

به "لزوم مدیریت یکپارچه مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم مدیریت یکپارچه مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید