قلعه نویی: فرهاد مجیدی می گوید شاگرد من نیست، طلب 500 هزار دلاری من از استقلال شد 70 هزار دلار

به گزارش مجله سرگرمی، آقای فرهاد مجیدی هم یک جوان است که دوست داشته بیاید و خدمت کند اما اگر آدم هایی که تصمیم گرفتند درست تصمیم می گرفتند کار به اینجا نمی کشد. من نمی خواهم بگویم حق با فرهاد مجیدی یا حمید استیلی است فقط می گویم چون این آدم ها بر اساس مطالعه انتخاب نشدند به این مسائل می خورد.

قلعه نویی: فرهاد مجیدی می گوید شاگرد من نیست، طلب 500 هزار دلاری من از استقلال شد 70 هزار دلار

امیر قلعه نویی، سرمربی سپاهان در مورد مسائل مختلفی به صحبت پرداخت و البته کنایه جالبی به فرهاد مجیدی و باشگاه هایی که مدعی بودند حضور ستاره جوان این تیم در تیم ملی یک حربه برای تعویق بازی شان بوده، داشت.

به گزارش ایلنا، سرمربی سپاهان در مصاحبه با رادیو به مسائل جالبی اشاره نموده که در ادامه می توانید صحبت های جنجالی او را بخوانید.

وی در ابتدای صحبت های خود درباره دعوت از نورافکن که با شایعاتی درباره اینکه این باشگاه به دنبال افزایش سهمیه خود در تیم ملی و تعویق بازی خود در جام حذفی بوده گفت: البته این کسانی که این حرف را می زنند، یک مثالی هست که کافر همه را به کیش خود پندارد، خودشان قبلا این کار را کردند و به نتیجه هم رسیدند، فکر می نمایند همه تیم ها این مدلی هستند. شما ببینید ما در بازی های اخیر چه نتایجی گرفتیم، به نظرم بیشترین ضربه را ما خواهیم خورد که در بهترین شرایط از مسابقات دور شده.

قلعه نویی در ادامه توضیحاتش گفت: اگر این سوال را از ویلموتس کنید به ورزش ما می خندد. خود ایشان گفتند که مجید حسینی نبود و نورافکن را دعوت نموده. این آقایان چون در گذشته این کار را کردند و نتیجه هم گرفتند، فکر می نمایند همه این شکلی هستند. ما تنها چیزی که از فوتبال می خواهیم عدالت است و برویم قشنگی های آن را ببینیم. برد و باخت به قول علی پروین 72 ساعت تا یک هفته است و بعد همه چیز فراموش می گردد.

سرمربی سابق استقلال درباره دریافت مطالباتش از این باشگاه گفت: بله، البته ما آن موقع که طلب داشتیم می شد 500 هزار دلار و الان که گرفتیم شد 70 هزار دلار. البته این عشق و علاقه ما را به استقلال می رساند چرا که آن موقع که پول هم بود من اصرار کردم و نگرفتم چرا که برخی اوقات پولی می آمد اما به اندازه کافی نبود و من می گفتم این دفعه را نگیریم و نگیریم شد 8-7 سال. انشاالله برویم به سمتی که دیگر باشگاه های ما قانونمدار شوند و دیگر این مسائل را نداشته باشند.

قلعه نویی در ادامه صحبت هایش به تیم امید و تیم ملی نیز پرداخت و گفت: امیدوارم شرایط به شکلی گردد که هم تیم امید به المپیک برود و تیم ملی هم سهمیه جام جهانی را بگیرد چرا که این جوانان این شایستگی را دارند.

وی درباره تغییرات شکل گرفته در تیم امید نیز گفت: البته این عزیزان شاگرد من نبودند و صحبت هایی می نمایند که شاگرد من نبودند.

سرمربی سپاهان در واکنش به اینکه آیا از صحبت های فرهاد مجیدی ناراحت است گفت: من از کسی دلخور نیستم، کار را برای خدا و وجدان خودم می کنم. هر کس هر اعمالی می نماید باید در آن جهان جواب دهد و دار مکافات البته دراین جهان هم هست. ما باید آدم ها را براساس یک مطالعه و قابلیت هایی بیاوریم که این شکلی به مشکل نخوریم.

آقای فرهاد مجیدی هم یک جوان است که دوست داشته بیاید و خدمت کند اما اگر آدم هایی که تصمیم گرفتند درست تصمیم می گرفتند کار به اینجا نمی کشد. من نمی خواهم بگویم حق با فرهاد مجیدی یا حمید استیلی است فقط می گویم چون این آدم ها بر اساس مطالعه انتخاب نشدند به این مسائل می خورد.

اما خوب بود که آمدن فرهاد مجیدی با رفتن این شکلی همراه نمی شد چرا که ایشان هم دوره دیده و تجاربی داشته که می خواسته در اختیار جوانان بگذارد. من حمید استیلی را سال ها می شناسم و بچه محل من است و می خواسته یاری کند اما ای کاش این مسائل رقم نمیخورد. سال های گذشته هم شرایط تیم امید معین بود و اما به نظرم سال جاری هم می توانستیم با یک برنامه ریزی مناسب به المپیک راه پیدا کنیم.

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: عصر ایران
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 51694

به "قلعه نویی: فرهاد مجیدی می گوید شاگرد من نیست، طلب 500 هزار دلاری من از استقلال شد 70 هزار دلار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: فرهاد مجیدی می گوید شاگرد من نیست، طلب 500 هزار دلاری من از استقلال شد 70 هزار دلار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید