فولادیان: حضور شهرداری گرگان در لیگ بسکتبال قطعی نیست

به گزارش مجله سرگرمی، سخنگوی باشگاه شهرداری گرگان گفت: تا به امروز مدیران شهرداری گرگان هیچ تصمیمی برای حضور در لیگ بسکتبال نگرفته اند و خبر حضور شهرداری در فصل آینده صحت ندارد.

فولادیان: حضور شهرداری گرگان در لیگ بسکتبال قطعی نیست

آرش فولادیان در گفت وگو با خبرنگاران، درباره قطعی بودن یا نبودن تیمداری شهرداری گرگان در فصل پیش روی لیگ برتر بسکتبال، اظهار کرد: در یکی از خبرگزاری های استان، از قول مدیرکل ورزش و جوانان گلستان مطلبی مبنی بر اینکه تیمداری شهرداری در لیگ قطعی شده است منتشر شد که باشگاه شهرداری گرگان این خبر را رسما تکذیب می نماید. باشگاه فعلا هیچ تصمیمی درباره تیم داری در فصل آینده نگرفته است.

او اضافه نمود: با توجه به اینکه معاون وزیر ورزش و جوانان و رامین طباطبایی رئیس فدراسیون در گرگان حضور داشتند، باشگاه شهرداری فعلا منتظر نظر رسمی و نهایی وزارت ورزش درمورد خواسته های تیم شهرداری گرگان است. بعد از انتشار این خبر ما پیگیری هایی را هم به همراه مدیرکل ورزش و جوانان گلستان داشتیم که او هم گفت به هیچ عنوان این خبری که از طرف او منتشر شده را تایید نمی نماید. با توجه به این شرایط متاسفانه به نظر می رسد اشتباه خبرنگار یا آن رسانه باعث انتشار نادرست صحبت های مدیرکل ورزش و جوانان گلستان شده است.

سخنگوی باشگاه شهرداری گرگان، درباره خواسته های این تیم از فدراسیون بسکتبال نیز گفت: تیم شهرداری گرگان مدیریت مستقل دارد و هرگونه تصمیم گیری برای تیمداری یا عدم شرکت در لیگ برتر بسکتبال، بر عهده مدیران این مجموعه است. تا زمانی که به حقوق معنوی تیم شهرداری گرگان و ارزش گذاری طرفداران این تیم به عنوان پرشورترین و با فرهنگ ترین طرفداران بسکتبال کشور که سرمایه اجتماعی محسوب می شوند احترام گذاشته نگردد، شهرداری گرگان در لیگ حاضر نمی گردد.

او در پایان با بیان اینکه فعلا هیچ چیز قطعی نیست، تصریح کرد: تاکید می کنم که باشگاه شهرداری گرگان بر مواضع قبلی خود پایدار است و هنوز هیچ تصمیم جدیدی از سوی مدیران این مجموعه گرفته نشده است.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 104038

به "فولادیان: حضور شهرداری گرگان در لیگ بسکتبال قطعی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فولادیان: حضور شهرداری گرگان در لیگ بسکتبال قطعی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید