فوتبال دنیا، تمجید تابارس از عملکرد بازیکنان جوان اروگوئه مقابل برزیل

فوتبال جهان- اسکار تابارس، سرمربی تیم ملی فوتبال اروگوئه از شیوه بازی بازیکنان جوان و مستعد این تیم مقابل برزیل ابراز رضایت کرد.

فوتبال دنیا، تمجید تابارس از عملکرد بازیکنان جوان اروگوئه مقابل برزیل

به گزارش خبرنگاران، اسکار تابارس 71 ساله که شاگردانش شب گذشته (جمعه) در دیداری دوستانه در لندن با نتیجه یک بر صفر مغلوب تیم ملی فوتبال برزیل شدند، پس از این بازی گفت: ترجیح می دهم در مورد رضایت از بازیکنانم صحبت کنم تا اینکه بخواهم روی مشکلاتی که در این بازی داشتیم، تمرکز کنم.

وی ادامه داد: ما می دانستیم که مقابل تیم خیلی قدرتمندی قرار خواهیم گرفت. بازی مقابل چنین تیمی در غیاب چند بازیکن باتجربه مان آسان نیست، اما بازیکنان مستعدمان طوری بازی کردند که از سن خود بیشتر نشان می دادند. آنها در فاصله زمانی کوتاه می توانند رشد و پیشرفت نمایند و گزینه های بیشتری را در اختیار ما بگذارند.

سرمربی تیم ملی فوتبال اروگوئه در بخش دیگری از صحبت هایش اعلام نمود: این بازی تمام شد و ما می توانیم بگوییم با وجود اینکه بازیکنان کلیدی زیادی را نداشتیم، بازی پایاپایی را مقابل برزیل به نمایش گذاشتیم. ما هم موقعیت هایی خلق کردیم و جای تأسف دارد که در یک صحنه بحث برانگیز - پنالتی - نتیجه را واگذار کردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، تمجید تابارس از عملکرد بازیکنان جوان اروگوئه مقابل برزیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، تمجید تابارس از عملکرد بازیکنان جوان اروگوئه مقابل برزیل"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید