فعلا برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در نوروز نداریم

به گزارش مجله سرگرمی، رییس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت که فعلا برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در ایام نوروز 1401 نداریم اما ایرلاین ها به هیچ وجه در شرایط مناسبی قرار ندارند.

فعلا برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در نوروز نداریم

محمد محمدی بخش در گفت گو با خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به بعضی برآورد ها آیا برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در نوروز 1401 دارید؟ و قیمت ها برای این ایام تغییری خواهد نمود یا خیر؟ اظهار کرد: در حال حاضر برنامه ای برای افزایش قیمت نداریم مگر اینکه دوباره موضوعی پیش بیاید. چرا که یک بار 15 درصد قیمت بلیت هواپیما را کاهش دادیم و شرایط جدیدی هم برای پروازهای داخلی اعلام نموده ایم.

وی اضافه نمود: شرکت های هواپیمایی از نظر مالی شرایط مساعدی ندارند و در این شرایط در حال یاری کردن به آن ها هستیم تا از این شرایط بحرانی عبور نمایند. اینکه ناگهانی قیمت بلیت پروازهای آن ها را کاهش دهیم و محدودیت 60 درصدی برای پذیرش مسافر را هم برایشان در نظر بگیریم، برای ایرلاین ها شرایط بسیار سخت تری به وجود خواهد آمد.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری تاکید نمود: هم اکنون برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در ایام نوروز نداریم مگر اینکه تصمیمات جدیدی در جای دیگری اتخاذ گردد که بخواهیم این نرخ ها را جرح و تعدیل کنیم.

محمدی بخش گفت: البته همه پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا را با پروتکل های بین المللی مطالعه کردیم و به همین دلیل پروتکل کامل تری ار هم به همه بخش های صنعت حمل و نقل هوایی اعلام کردیم. به عنوان مثال می توان به پروتکل هایی مانند کنترل و رصد شرایط مسافران از نظر ابتلاء به کرونا، داشتن کارت واکسن یا تست منفی PCR، واگذار کردن مسئولیت اجرای پروتکل ها به ایرلاین ها و عرضه نمایندگان بلیت هواپیما، شرایط قرنطینه مسافر مشکوک یا بیمار کرونایی در داخل هواپیما و نحوه ایزوله کردن او و جمع آوری کردن زباله آن مسافر و... اشاره نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 خرداد 1401 بروزرسانی: 6 خرداد 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 164314

به "فعلا برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در نوروز نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعلا برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در نوروز نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید