فعالیت های فرهنگی نیازمند خلاقیت و نوآوری است

به گزارش مجله سرگرمی، شهردار منطقه 13 در جلسه تکریم و معارفه مدیران حوزه فرهنگی و اجتماعی منطقه 13 بر پیش بینی و اجرای برنامه های خلاقانه و منحصر به فرد در سال جاری تاکید کرد.

فعالیت های فرهنگی نیازمند خلاقیت و نوآوری است

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13، مجتبی شکری، شهردار منطقه در جلسه تکریم و معارفه رئیس اداره فرهنگی و مسئول مرکز خدمات اجتماعی و رفاهی که با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 13 و روسای ادارات این حوزه در محل سالن کنفرانس ساختمان ستادی برگزار گشت، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و فعالیت های آقایان شیربک و اکبری روسای پیشین اداره فرهنگی و مرکز خدمات اجتماعی ، آقایان حسن دلدار و مهدی قاسمی به عنوان روسای جدید این حوزه معرفی و برای آنها در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.

او با بیان اینکه توجه به برنامه های فرهنگی اولویت شهرداری منطقه است، گفت : امروزه مسائل فرهنگی و اجتماعی همتراز با وظایف اصلی شهرداری در امور شهرسازی و معماری، عمرانی و خدمات شهری، اهمیت و نقش بسزایی در پیشبرد امور مربوط به شهر و شهروندان دارد. لذا در شهرداری منطقه توجه به طرح ها و برنامه های مربوط به فرهنگسازی و کاهش آسیب های اجتماعی در اولویت واقع شده است.

شهردار منطقه با تاکید بر اینکه با نگاهی نو و از زوایای جدید به موضوعات نگاه کنیم، ادامه داد : برنامه های سال جاری با توجه به مناسبت ها و رویداد های پیش رو به شیوه ای اجرایی شوند که ضمن رعایت اصل کیفیت و ظرافت های عملکردی منحصر به فرد و خلاقانه باشند.

در ادامه معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه گزارشی از اقدامات این معاونت در راه اندازی کاروان های شادی که از 20 اسفند ماه تا اواخر تعطیلات نوروزی ادامه داشت، ارائه کرد و گفت : خوشبختانه با تلاش اداره فرهنگی منطقه و دیگر ادارات فرهنگی و اجتماعی نواحی چهارگانه، 20 کاروان با نمایش عروسک های غول پیکر، اقوام و ... شادی و امید را برای ساکنین به ارمغان آوردند.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 138192

به "فعالیت های فرهنگی نیازمند خلاقیت و نوآوری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت های فرهنگی نیازمند خلاقیت و نوآوری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید