دریاچه با شکوه در غار ملیسانی، یونان

غار Melissani , Kefalonia , یونان . دریاچه Melissani توسط غاری در جزیره Kefalonia پوشیده شده‌است و گردشگران زیادی را جذب می‌کند . در بیرون غار توسط جنگل احاطه شده‌است و در داخل یک محل باشکوه باز می‌شود : یک غار سنگی پر از آب زلال و شفاف .

دریاچه با شکوه در غار ملیسانی، یونان

در اساطیر یونان این مکان به عنوان غار مجموعه پریان دریایی شناخته می‌شود . دو سالن بزرگ و یک جزیره در وسط دارد . یکی از سالن‌ها روی سطح باز می‌شود و نور را روشن می‌کند , که آب را انقدر روشن می‌کند که به نظر می‌رسد قایق‌ها در هوا شناور هستند .
چرا به آنجا بروی ?
شگفتی طبیعی شگفت‌انگیز یکی از جاذبه‌های اصلی در جزیره زیبای تفریحی است .
کی به آنجا بروی ?
بهترین زمان برای بازدید از این غار در وسط روز آفتابی است . با این حال , گفته می‌شود که ملاقات‌های صبح و عصر مزایای خاص خود را دارند .
چطور به آنجا برسیم ?
پیدا کردن محل , که سفر کوتاهی از سامی یا Agia Efimia است , آسان است .
اطلاعات مفید :
ملوانان را که تور را به شما خواهند داد و به ما در مورد غار می‌گویند توصیه کنید .

اخبار و مقالات مرتبط با "دریاچه با شکوه در غار ملیسانی، یونان"

شاید این مقاله را خانوم ها بیشتر بپسندند زیرا بیشتر از مردها به خرید علاقه دارند مخصوصا اگر قیمت های فروشگاه مقرون به صرفه هم باشد تا با بودجه شان بتوانند بیشتر خرید کنند، در ادامه میخواهیم ارزانترین مراکز خرید دنیا را معرفی کنیم تا اگر برای خرید سفر میکنید برنامه بهترین را تنظیم...

جزیره پورتو سانتو , Madeira , پرتغال . در حدود 43 کیلومتر ( 27 مایل ) در شمال شرقی from , پورتو سانتو در اوایل قرن پانزدهم کشف شد . درست مانند مجمع‌الجزایر Madeira , پورتو سانتو سنگی است , با موج‌های شنی ساخته‌شده از ماسه , سواحل شنی و شنی زیبا .

به "دریاچه با شکوه در غار ملیسانی، یونان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با دریاچه با شکوه در غار ملیسانی، یونان

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید