عملکرد اللهیار در 3 بازی: فیکس بود، ذخیره شد

به گزارش مجله سرگرمی، اللهیار صیادمنش که در نخستین بازی تدارکاتی فنرباغچه در ترکیب ثابت قرار داشت، در آخرین دیدار روی نیمکت نشست تا رقیب جدی او یعنی موریکی از کوزوو فیکس باشد و گل بزند.

عملکرد اللهیار در 3 بازی: فیکس بود، ذخیره شد

رقابت سخت اللهیار برای حضور در ترکیب اصلی

اللهیار صیادمنش روزهای متفاوتی را در فنرباغچه سپری می نماید. او که به عنوان یکی از بزرگترین استعدادهای فوتبال ایران پا به ترکیه گذاشت تا در این تیم مطرح بازی کند، در نخستین بازی تدارکاتی و به عنوان مهاجم نوک در ترکیب اصلی نهاده شد اما حضور یک نیمه ای او مقابل بلواسپور با گلزنی همراه نشد.

ارسون یانال- سرمربی باتجربه و پرافتخار فنرباغچه - در بازی تدارکاتی دوم این تیم رد اردوی اتریش، از ودات موریکی در خط حمله و به عنوان تک مهاجم استفاده کرد و این بازیکن که اهل کوزوو است و 25 ساله پیروز شد هر 2 گل فنرباغچه برابر بورسا اسپور را به ثمر برساند تا تیمش این دیدار تدارکاتی را با نتیجه 2 بر صفر ببرد. در این بازی اللهیار از دقیقه 70 جای ودات موریکی را گرفت اما توفیقی در گلزنی به دست نیاورد.

آخرین بازی تدارکاتی فنرباغچه تا امروز، برابر ولفسبورگ در کمپ کاپفنبرگ و استادیوم فرانس فیکت برگزار گردید و با تساوی یک بر یک به سرانجام رسید. باز هم ودات موریکی برای فنرباغچه گل زد و ویگهورست- همبازی سابق جهانبخش در آلکمار - گل تساوی را وارد دروازه حریف ترکیه ای کرد. در این بازی ارسون یانال 8 تعویض انجام داد اما فرصت عرض اندام به اللهیار صیادمنش نرسید.

اللهیار صیادمنش از وقتی پیراهن فنرباغچه را پوشیده، کوشش بسیاری در تمرینات انجام داده اما رفته رفته از ترکیب اصلی دور شده و جای خود را به موریکی داده. مهاجمی که فصل قبل در 34 بازی 17 گل برای ریزه اسپور به ثمر رساند تا با پیشنهاد فنرباغچه روبرو گردد. به این ها باید مکس کروزه آلمانی را نیز افزود. مهاجمی که به تازگی پیراهن فنرباغچه را پوشیده تا برای این تیم در سوپرلیگ ترکیه بازی کند. به همین دلیل از حالا پیش بینی می گردد که کار صیادمنش برای بازی در ترکیب فنرباغچه سخت و سخت است.

3

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 33657

به "عملکرد اللهیار در 3 بازی: فیکس بود، ذخیره شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد اللهیار در 3 بازی: فیکس بود، ذخیره شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید