عضو هیات مدیره: زمان پرونده سوپرجام در استقلال نبودم ولی از طرفداران عذر می خواهم

به گزارش مجله سرگرمی، در تمام جلسات هفتگی آقایان قلعه نویی، مناجاتی، ناصر ابراهیمی، افشین پیروانی، منصور ابراهیم زاده، پرویز کماسی، دکتر منتظری،کریم بوستانی،مارکار آقاجانیان، احمد ابراهیمی، خودم، پرویز مظلومی و تعدادی از آنالیزورها حضور داشتند که هر جلسه ما بیش از 3 تا 4 ساعت طول می کشید.اگر یادتان باشد همان بحث برنامه محوری باعث شد تا ما در مسابقات غرب آسیا قهرمان شویم که همگی این نفرات ایرانی بودند.

عضو هیات مدیره: زمان پرونده سوپرجام در استقلال نبودم ولی از طرفداران عذر می خواهم

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال و رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت:زمانی که بحث پرونده سوپرجام در استقلال مطرح شد من اصلا در باشگاه حضور نداشتم ولی بابت اتفاق رخ داده از طرفداران عذر خواهی می کنم.

به گزارش فارس، انتها بعد از مدت ها کش و قوس روز گذشته حکم دادگاه CAS برای پرونده سوپر جام 97 تعیین شد و در نهایت قهرمانی این جام به باشگاه پرسپولیس رسید.

خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با میرشاد ماجدی عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال تماس گرفت تا پیرامون اتفاق رخ داده با وی صحبت کند. ماجدی در این باره گفت: حقیقتا از اتفاقی که رخ داده متاسف و ناراحت هستم. صادقانه بگویم زمانی که پرونده سوپر جام رخ داد من اصلا در باشگاه استقلال نبودم و واقعا نمی دانم جزئیات نحوه دفاع از این پرونده به چه شکل بوده اما وقتی دادگاهی به این معتبری رای به بازنده شدن باشگاه را می دهد حتما دفاع خوبی از پرونده ما صورت نگرفته است.

وی اضافه نمود: من در کنار طرفداران استقلال بوده، هستم و خواهم ماند. الان هم تاکید می کنم ناراحتی آنها به حق است و من چیزی جز عذرخواهی نسبت به اتفاق رخ داده نمی توانم به طرفداران بگویم. با وجود اینکه سمتی در آن موقع در باشگاه استقلال نداشتم اما از طرفداران استقلال عذرخواهی می کنم.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در ادامه تاکید نمود: حالا که در خصوص این موضوع بحث شده می خواهم در خصوص یک مبحث دیگر هم صحبت و به نوعی از مربیان ایرانی حمایت کنم. در وهله اول به عنوان مسئول کمیته آموزش فدراسیون فوتبال از مربیان داخلی حمایت می کنم چون در کلاس هایی که ما برگزار می کنیم افرادی حضور دارند که به لحاظ علمی و عملی می توانند در رده های بالاتر کار نمایند.

وی توضیح داد: من در سال 2007 مدیر اجرایی تیم ملی بزرگسالان بودم و اگر خاطرتان باشد آن موقع دو جناح سیاسی با یکدیگر مشکل داشتند و فدراسیون فوتبال هم رئیس نداشت. یک کمیته انتقالی وجود داشت و جام ملت های آسیا هم نزدیک بود. همه تصور می کردند دیگر نمی گردد تیم ملی را جمع و جور کرد ولی همان زمان مربیان ایرانی با یک برنامه ریزی درست و اصولی تیم را برای جام ملت های آسیا آماده کردند.

ماجدی اضافه نمود: تاکید می کنم صحبت های من برای حمایت از مربیان ایرانی است چون من رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال هستم.

شما دقت کنید آن موقع یک برنامه 8 ماهه تا سرانجام مسابقات نوشته شد و ما دوشنبه های هر هفته جلسه داشتیم چون روزهای شنبه و یکشنبه مسابقات اروپایی بود و روزهای پنجشنبه و آدینه هم لیگ خودمان برگزار می شد. آن تیم 20 نفره فرم هایی در اختیار داشتند که گزارشات خود را در فرم ها به کادر فنی ارائه می کردند. مثلا آنالیز لژیونرها، بازی های لیگ اروپا، جلسات توجیهی و .... همه در این نشست ها مورد تحلیل و آنالیز قرار می گرفت.حتی یادم هست مارکار آقاجانیان مسئول بازیکنان ایرانی شاغل در خارج از کشور بود.

رئیس کمیته آموزش ادامه داد: برای اولین بار یک مربی ایرانی با چنین رویکردی وارد مسابقات شد و درست است که ما با پنالتی برابر کره حذف شدیم ولی میانگین امتیازات تیم ملی در آن مسابقات 2/11 بود. ما حتی بهترین گل زده را داشتیم و در رنکینگ آسیا هم اول بودیم. همه اینها را گفتم که بگویم مربیان ایرانی برنامه دارند. حال اگر یک سری افراد این کارها را انجام نمی دهند دلیل نمی گردد همه به این شکل هستند.

ما باید خدا را در نظر بگیریم. در آن موقع قلعه نویی برنامه محور بود و همان جلساتی که با بقیه افراد برگزار می کرد نشان می داد روی برنامه حرکت می نماید.ما قبل از اعزام تیم به مالزی یک بولتن درست کردیم که کدام بازیکنان با یکدیگر تا سرانجام بازی ها هم اتاق هستند و فکر می کنم یک جزوه 25 صفحه ای در اختیار تمامی اعضای تیم بود که مثلا ساعتِ صبحانه، ناهار و شام، نوع تمرینات و ... در طول برگزاری مسابقات چگونه است و همه تمرینات و استراحت و بدنسازی بازیکنان به ساعت و تاریخ در آن جزوه ذکر شده بود.این اتفاقات زمانی رخ داد که همه تصور می کردند نوشتن برنامه برای مربیان ایرانی سخت است. ما با پنالتی حذف شدیم اما اگر به فینال می رسیدیم آن بحث تشکیلاتی و برنامه محوری یک مربی ایرانی به چشم می آمد.

در تمام جلسات هفتگی آقایان قلعه نویی، مناجاتی، ناصر ابراهیمی، افشین پیروانی، منصور ابراهیم زاده، پرویز کماسی، دکتر منتظری،کریم بوستانی،مارکار آقاجانیان، احمد ابراهیمی، خودم، پرویز مظلومی و تعدادی از آنالیزورها حضور داشتند که هر جلسه ما بیش از 3 تا 4 ساعت طول می کشید.اگر یادتان باشد همان بحث برنامه محوری باعث شد تا ما در مسابقات غرب آسیا قهرمان شویم که همگی این نفرات ایرانی بودند.

ماجدی در سرانجام گفت: ضمن احترام به تمامی مربیان خارجی شاغل در ایران ما نباید مربیان ایرانی را دستکم بگیریم و معتقدم مربیان خوبی داریم که آموزش دیده هستند پس خواهش من این است که در خصوص مربیان ایرانی قضاوت های اشتباه انجام ندهیم.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: عصر ایران
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 50491

به "عضو هیات مدیره: زمان پرونده سوپرجام در استقلال نبودم ولی از طرفداران عذر می خواهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو هیات مدیره: زمان پرونده سوپرجام در استقلال نبودم ولی از طرفداران عذر می خواهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید