عدم احترام به قوانین یکی از چالش های اصلی کشور است

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، حمید گرمابی روز پنجشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش قطب شهید شوشتری نیشابور اظهارکرد: آموزش و پرورش نقش مهمی در زمینه توسعه فرهنگی و اجتماعی جامعه دارد.

عدم احترام به قوانین یکی از چالش های اصلی کشور است

وی اضافه کرد: عدم احترام به قوانین امروز به عنوان یکی از چالش های اصلی کشور مطرح است و در این میان نقش مدرسه به عنوان یک نهاد پایه ای و مهم در تربیت اجتماعی و اخلاقی دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور بسیار مهم و حائز اهمیت است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز در این جلسه گفت: ایجاد عدالت آموزشی و پوشش تمام دانش آموزان در استان از مهمترین اهداف ما در سال تحصیلی جدیداست و کوشش می کنیم در کنار آموزش های مرسوم، آموزش مهارت های زندگی و تقویت قدرت نقدپذیری به دانش آموزان را در دستور کار دهیم.

قاسمعلی خدابنده توضیح داد: آموزش مهارت های شغلی به دانش آموزان در 10 درصد مدارس عادی و تمامی مدارس خاص استان سال جاری درقالب طرح ایران مهارتاجرایی می گردد دانش آموزان این مدارس می توانند از بین 300 مهارت معرفی شده در یک رشته بین 12 تا 60 ساعت آموزش ببینند.

وی اظهارکرد:توسعه فرهنگ نماز در بین دانش آموزان یکی دیگر از برنامه هایی است که پیگیری می گردد و در بیشتر مدارسی که شرایط برپایی نماز جماعت را دارند این فریضه الهی برپا می گردد.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 5621

به "عدم احترام به قوانین یکی از چالش های اصلی کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدم احترام به قوانین یکی از چالش های اصلی کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید