طارمی: شرایط تیم ملی مطلوب نیست، بازی های دوستانه بیشتر باشد، بهتر نتیجه می گیریم

به گزارش مجله سرگرمی، مهاجم ایرانی و ملی پوش الغرافه می گوید پس از جام جهانی یاری ها به تیم ملی کمتر گردیده است و ای تیم شرایط خوبی ندارد.

طارمی: شرایط تیم ملی مطلوب نیست، بازی های دوستانه بیشتر باشد، بهتر نتیجه می گیریم

به گزار ش خبرنگاران، مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران در حاشیه تمرین امروز (پنجشنبه) این تیم در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: ما شرایط مطلوبی برای قهرمانی در جام ملت های آسیا نداریم. ما برای جام جهانی که مهم ترین مسابقات جهان بود و بهترین پیش بینی از عملکرد ما تنها بالا رفتن از گروه بود، یاری های زیادی دریافت کردیم اما برای این مسابقات که همه می دانند پتانسیل قهرمانی داریم، کسی به ما نگاه نمی کند و یاری ها مثل قبل نیست.

وی ادامه داد: فکر می کنم خیلی بیشتر از این ها باید به ما یاری نمایند تا بتوانیم پس از خیلی سال به مقام قهرمانی آسیا دست پیدا کنیم. درباره انتظارات من نباید صحبت کنم و در حیطه کاری من نیست. به عنوان بازیکن فقط تمرین می کنم تا برای کشورم بازی کنم. آن هایی که انتظار دارند، باید درباره انتظارات خود صحبت نمایند و از انتظارات ما بازیکنان نیز لب به سخن بگشایند.

طارمی درباره دیدار دوستانه با ازبکستان اظهار کرد: هر چه بازی دوستانه بیشتر باشد، به نفع ما است. چند ماه پیش هم اگر با کشورهای قوی اروپایی و آمریکای جنوبی بازی داشتیم، حتی می توانستیم صعود کنیم. اگر بازی های دوستانه بیشتر و بهتری داشته باشیم، طبیعتا عملکرد بهتری نیز خواهیم داشت.

او درباره انگیزه تیم پس از حذف از جام جهانی در دور گروهی گفت: فوتبال مجموعه ای از اتفاقات است که برای من هم پیش آمد. فشار روانی و من بود و ناراحتی من بخاطر صعود نکردن و ناراحتی مردم بود. من هیچ گاه انگیزه شخصی نداشتم و هدفم موفقیت تیم ملی است و هر چه دارم در میدان می گذارم تا این تیم قهرمان آسیا گردد.

مهاجم الغرافه قطر گفت: ایران اول آسیاست و اگر بخواهیم قهرمان شویم باید همه تیم ها را جدی بگیریم و شکست دهیم تا قهرمان شویم. فرقی نمی کند یمن و ویتنام باشند یا ژاپن و استرالیا. باید پله پله تیم ها را ببریم تا قهرمان این مسابقات شویم.

وی اضافه نمود: الآن نسبت به یک ماه پیش وضعیت بهتری دارم زیرا بعد از جام جهانی با تیم بدنسازی نداشتیم و استراحت زیادی داشتیم وشرایط خیلی مطلوب نبود اما اکنون وضعیتم بهتر است و شرایط مطلوب تری دارم. امیدوارم هم برای تیم ملی و هم برای تیم باشگاهیم موثرتر از قبل باشم.

او در خصوص سایر مهاجمان تیم ملی گفت: تیم ملی در دو سه سال اخیر، شش هفت مهاجم تراز اول داشته که همه لیاقت بازی در جام جهانی را داشتند. این انتخاب کی روش است که چه کسی بازی کند اما من تلاشم را می کنم تا بتوانم برای ایران افتخارآفرینی کنم.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 2515

به "طارمی: شرایط تیم ملی مطلوب نیست، بازی های دوستانه بیشتر باشد، بهتر نتیجه می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طارمی: شرایط تیم ملی مطلوب نیست، بازی های دوستانه بیشتر باشد، بهتر نتیجه می گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید