شجاع، اسیر جوسازی های سوزوکی

به گزارش مجله سرگرمی، شجاع با اینکه از نظر فنی نمره بالایی گرفت، خوش شانس بود که مثل نعمتی اخراج نشد چرا که درست موقعی که باید با خویشتنداری به بازگشت پرسپولیس یاری می کرد، با برخوردهای احساسی و عصبی علیه پرسپولیس کار کرد.

شجاع، اسیر جوسازی های سوزوکی

به گزارش خبرنگاران ، یکی از بهترین بازیکنان بازی امروز، شجاع خلیل زاده بود که اشتباه فردی نداشت و در پوشش ها، جلوگیری از حملات حریف و بستن فضاها به روی مهاجمان کاشیما عالی عمل کرد. تنها اشتباه را شجاع وقتی انجام داد که اسیر جوسازی روانی حریف شد. خلیل زاده از میانه های نیمه دوم و در درگیری هایی که با سوزوکی داشت، وارد بازی روانی این مهاجم شد و مدام با او به صورت کلامی درگیر بود و حتی بعد از اینکه کارت زرد گرفت، به این درگیری ها ادامه داد.

البته سوزوکی به شکل کاملا موذیانه ای مدام دنبال این بود که روی اعصاب شجاع خلیل زاده برود و منجر به اخراج این مدافع عصبی و احساسی گردد. حتی یک بار با شبیه سازی می خواست نشان بدهد که شجاع بعد از برخورد با لگد عمدا به او ضربه زده که خوشبختانه داور اسیر این جوسازی نشد. با این حال شجاع دست بردار نبود و با خطای خشنی که در لحظات پایانی مرتکب شد و درگیری های بعد از آن مقابل نیمکت پرسپولیس به بازی سکته داد که این سکته کاملا به سود میزبان بود.

شجاع با اینکه از نظر فنی نمره بالایی گرفت، خوش شانس بود که مثل نعمتی اخراج نشد چرا که درست موقعی که باید با خویشتنداری به بازگشت پرسپولیس یاری می کرد، با برخوردهای احساسی و عصبی علیه پرسپولیس کار کرد.

2 - 210

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 5758

به "شجاع، اسیر جوسازی های سوزوکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاع، اسیر جوسازی های سوزوکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید