شایگو: جنگ جهانی سوم آخرین جنگ دنیاست

به گزارش مجله سرگرمی، ایرنا نوشت: وزیر دفاع روسیه گفت: دقیق ترین و منطقی ترین اظهار نظر در مورد جنگ جهانی سوم این است که اگر شروع گردد، آخرین جنگ جهان خواهد بود.

شایگو: جنگ جهانی سوم آخرین جنگ دنیاست

سرگئی شایگو روز یکشنبه در مصاحبه با روزنامه روسی ماسکوفسکی کامسامولتس با بیان اینکه در خصوص جنگ سوم جهانی اظهار نظرهای متفاوتی وجود دارد، اظهار کرد: چرا که پیامدهای یک جنگ تمام عیار برای همه واضح است.

وزیر دفاع روسیه با ابراز امیدواری مبنی بر اینکه روسیه درگیر یک جنگ فراگیر نشود، گفت: توسعه صنایع و علوم روسیه به این کشور امکان می دهد با موفقیت در برابر آمریکا بایستد هر چند که به دنبال رقابت تسلیحاتی با آمریکا نیستیم.

شایگو ادامه داد: فقط بودجه ای که آمریکا هر سال در افغانستان مصرف می نماید به اندازه بودجه نظامی روسیه در طول یک سال است.

باور آمریکا به رجحان خود تهدید است

شایگو معتقد است: باور آمریکا به رجحان خود و امکان اقدام نابخردانه از سوی این کشور تهدید اصلی برای روسیه و کشورهای دیگر است.

وزیر دفاع روسیه گفت: زمانی که شما آسیب پذیری خود را می پذیرید و علاقه مند به حفظ موازنه و امنیت برابر برای همه هستید، به منطق و عقل خود تکیه نموده اید بنابراین جای نگرانی نیست.

وی ادامه داد: اما زمانی که مانند آمریکا فکر می کنید که موازنه قوا به نفع شماست، یک ایده نابخردانه ممکن است، همه چیز را از بین ببرد.

وزیر دفاع روسیه در بخش دیگری از این مصاحبه آرزو نموده که پس از سرانجام کار خود به سیبری برگردد و به مردم این منطقه از روسیه خدمت کند.

310 310

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 46215

به "شایگو: جنگ جهانی سوم آخرین جنگ دنیاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایگو: جنگ جهانی سوم آخرین جنگ دنیاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید