معرفی سواحل شگفت انگیز صورتی جهان

به گزارش مجله سرگرمی، طبیعت همواره با شگفتی های بی پایان خود انسان را به حیرت وا می دارد. یکی از این شگفتی ها، سواحل صورتی رنگ در گوشه و کنار جهان است. این سواحل زیبا با رنگ خاص و دلفریب خود، مقصدی رویایی برای گردشگران و طبیعت دوستان محسوب می شوند. در این مقاله، به معرفی برخی از زیباترین و شناخته شده ترین سواحل صورتی در سراسر جهان می پردازیم.

معرفی سواحل شگفت انگیز صورتی جهان

برای دریافت مشاوره و خدمات تخصصی گردشگری و سفر به سراسر دنیا با bestcanadatours.com مجری مستقیم تورهای مسافرتی و گردشگری همراه باشید.

ساحل صورتی کجاست ؟

بله درست شنیده اید، سواحل صورتی! شاید تصورش سخت باشد اما این سواحل خارق العاده واقعا وجود دارند.

دلیل وجود چنین سواحلی موجودات ریز قرمز رنگی است که روی پوسته و صخره های مرجانی مرده زندگی می نمایند.

آنها به کف دریا می فرایند سپس با امواج به ساحل منتقل می شوند.

ساحل کومودو یک ساحل زیبای صورتی

به اندونزی سفر کنید و پیش از آن که در فناوری های شهری این کشور آسیای شرقی پیشرفته غرق شوید، سری به طبیعت بکر اندونزی بزنید.

جزیره کومودو را در میان تمام زیبایی های طبیعی این کشور از قلم نیاندازید؛ ساحل صورتی کومودو که جز 10 ساحل صورتی در جهان است در همین جزیره قرار گرفته است.

در میان بومیان این منطقه، ساحل صورتی کومودو به اژدهای صورتی معروف است؛ چرا که بومیان این منطقه معتقدند که شن های این ساحل با نفس اژدها به رنگ صورتی درآمده است.

ساحل کومودو با صخره های خارا و تپه چند میلیون ساله احاطه شده است. ساحل کومودو، یکی از پرهوادارترین سواحل صورتی جهان در میان مسافران و گردشگران به حساب می آید.

ساحل الافونیسی از سواحل صورتی رنگ

ساحل الافونیسی در شهر کِرِت در یونان قرار گرفته است. این ساحل آنقدر قدمت دارد که در منظومه های ایلیاد و ادیسه نیز به آن اشاره شده است و حضور قهرمان داستان های هرود در این ساحل باعث شده تا بسیاری از علاقمندان تاریخ یونان متمدن در سفر به این کشور، سری به آن بزنند. لازم به ذکر است که ساحل الافونیسی برای تفریحات ساحلی، امکانات کاملی را تعبیه نموده است.

از دوش های آب گرم گرفته تا فضاهای اختصاصی و آلاچیق های زیبای یونانی همگی در این ساحل برای تفریح مسافران و گردشگران این منطقه فراهم شده است. صخره های رنگارنگ و شن های صورتی این ساحل ترکیبی شگفت انگیز را برای عکاسی و ثبت تصاویر به یاد ماندنی به مسافران هدیه می دهد.

پالایا دِ سِس ایلِتِس، ایستگاه قایق های اسپانیایی

پالایا دِ سِس ایلِتِس را با همه سختی اش در نامی که دارد در ذهنتان ثبت کنید. چرا که این ساحل یکی از خوش آب و هواترین مناطق اسپانیا است. جالب تر آن است که این ساحل با تمام پر هوادار بودنش، در عین حال یکی از خلوت ترین سواحل اروپا شناخته می گردد.

زلالی آب این جزیره از بسیاری از سواحل دیگر در اسپانیا بیش تر است. برای کسانی که هوادار قایق های شیک اسپانیایی هستند و می خواهند بر روی شن های صورتی ساحل سوار بر آب شوند، یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود.

ساحل هورسِشو بِی ساحل صورتی برمودا

نام برمودا برای بسیاری از مسافران و گردشگران آشنا است. ساحل هورسِشو جدا از تمام تعاریف ترسناکی که برای این منطقه گزارش شده است، یکی از آرام ترین و جذاب ترین سواحل خاص به شمار می رود.

آب ساحل هورسِشو به قدری زلال است که تا بیشترین اعماق آن را می توان به راحتی با چشم غیر مصلح دید. این ساحل در جزایر جنوبی برمودا قرار گرفته است.

ساحل هورسِشو هم دوش های مجزا برای شنا گران دارد و هم رستوران های شیک و بروزی را در کنار تمام جاذبه های طبیعی خود برای میهمانانش فراهم نموده است.

ساحل جزیره هاربور یک ساحل صورتی

ساحل جزیره هاربور یکی از 10 ساحل صورتی در جهان است که نباید تماشای آن را از دست داد. یکی از نکات جالب این جزیره که در باهاما قرار گرفته است، اجزای تشکیل دهنده آن است؛ هر چه در این ساحل می بینید، کوچک و نقلی است و به طرز جالبی حالت مینیاتوری دارد.

باورش سخت است اما صدف های این ساحل هم صورتی بوده و شما را یاد انیمیشن های وال دیزنی می اندازد.

سواحل اسپانیا روسا، ردای صورتی

ساحل اسپیاگیا روسا در جزایر جنوبی ایتالیا قرار گرفته است و از سال ها پیش، فضایی متفاوت برای تفریح بومیان این منطقه بوده و اکنون به یکی از پر هوادار ترین مناطق برای تفریح گردشگران و مسافران تبدیل شده است.

این ساحلی یکی از سواحل ایده آل است که نه تنها شن های آن رنگ صورتی دارند بلکه سنگ ها و صخره های آن نیز صورتی رنگ هستند.

ساحل بالوس بِی

دوربین های خود را قبل از این که به ساحل صورتی بالوس بِی در کِرِت یونان برسید آماده کنید. به محض نزدیک شدن به این ساحل، نباید منتظر پیاده شدن از اتومبیل باشید؛ چرا که از چند کیلومتر قبل از رسیدن، این ساحل، زیبایی های خود را به رخ بینندگان خود می کشد.

دسترسی به بالوس بِی راحت است و شما تا دم ساحل را می توان با اتومبیل پیش بروید. برای حمام آفتاب دریافت، این ساحل می تواند یکی از ایده آل ترین سواحل به شمار بیاید.

ساحل باربودا، زندگی در حیات وحش

اگر به دنبال یکی از ده ساحل صورتی در جهان می گشت که کم ترین شلوغی جمعیت را دارد، بی شک باید سوار بر کشتی شوید و خود را به ساحل باربودا در دریای کارائیب برسانید.

ساحل باربودا مانند یک میزبان که برای حضور میهمانش همه چیز را آماده نموده است، منتظر شما است. ساحل باربودا یکی از معدود سواحلی است که گل های رز وحشی مخصوص به خود را دارد. اقامت در ساحل باربودا یکی از سواحل صورتی جهان می تواند طعم زندگی در حیات وحش را برای شما به ارمغان بیاورد.

ساحل پِفِیفِر (بیگ شور) ساحل صورتی

در میان سواحل آمریکای جنوبی، ساحل پِفِیفِر یکی از سواحل صورتی جهان است. در این ساحل شما می توانید یکی از زیباترین و بکر ترین مناطق را در اختیار داشته باشید.

ساحل پِفِیفِر که در بیگ شور قرار گرفته است، شن هایی همواره خیس دارد و برای قدم زدن و ماساژ تراپی یکی از ایده آل ترین سواحل صورتی به حساب می آید.

نکات تکمیلی

پاراگراف 1: ساحل کومودو در اندونزی در میان جزایر زیبای اندونزی، جزیره کومودو خانه یکی از زیباترین سواحل صورتی جهان است. این ساحل که توسط بومیان به "اژدهای صورتی" معروف است، با صخره های خارا و تپه های چند میلیون ساله احاطه شده و یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در این کشور است.

پاراگراف 2: ساحل الافونیسی در یونان ساحل الافونیسی در جزیره کِرِت یونان، یکی دیگر از سواحل صورتی شناخته شده جهان است. این ساحل که قدمتی چندین هزار ساله دارد، در منظومه های ایلیاد و ادیسه نیز از آن یاد شده است. امکانات رفاهی مناسب برای تفریح ساحلی، این ساحل را به مقصدی محبوب برای گردشگران تبدیل کرده است.

پاراگراف 3: پالایا دِ سِس ایلِتِس در اسپانیا پالایا دِ سِس ایلِتِس، یکی از سواحل صورتی رنگ اسپانیا است که علیرغم محبوبیت زیاد، همچنان از خلوت نسبی برخوردار است. این ساحل با آب زلال و امکان قایق سواری، گزینه ای ایده آل برای علاقه مندان به فعالیت های آبی محسوب می شود.

پاراگراف 4: ساحل هورسِشو بِی در برمودا ساحل هورسِشو بِی در جزایر جنوبی برمودا، یکی از آرام ترین و جذاب ترین سواحل صورتی رنگ در جهان است. آب زلال این ساحل که تا اعماق زیادی قابل رویت است، امکانات رفاهی مناسب و رستوران های شیک، آن را به مقصدی محبوب برای گردشگران تبدیل کرده است.

پاراگراف 5: ساحل جزیره هاربور در باهاما جزیره هاربور در باهاما، خانه یکی دیگر از سواحل صورتی رنگ زیبای جهان است. این جزیره کوچک و مینیاتوری، با صدف های صورتی رنگ خود، حال و هوایی شبیه به انیمیشن های والت دیزنی دارد و تجربه ای منحصربفرد را برای گردشگران رقم می زند.

پاراگراف 6: سواحل اسپانیا روسا در ایتالیا ساحل اسپیاگیا روسا در جزایر جنوبی ایتالیا، یکی از سواحل ایده آل با شن ها و صخره های صورتی رنگ است. این ساحل که از گذشته محل تفریح بومیان بوده، اکنون به یکی از مقاصد پرطرفدار گردشگری در این منطقه تبدیل شده است.

پاراگراف 7: ساحل بالوس بِی در یونان ساحل بالوس بِی در کِرِت یونان، با زیبایی های بصری خیره کننده خود، یکی از بهترین مکان ها برای عکاسی و لذت بردن از طبیعت است. دسترسی آسان به این ساحل و امکان حمام آفتاب در کنار شن های صورتی رنگ، آن را به مقصدی ایده آل برای گردشگران تبدیل کرده است.

پاراگراف 8: ساحل باربودا در دریای کارائیب ساحل باربودا در دریای کارائیب، یکی از خلوت ترین و زیباترین سواحل صورتی رنگ جهان است. این ساحل که گل های رز وحشی مخصوص به خود را دارد، فرصتی منحصربفرد برای زندگی در دل طبیعت و حیات وحش را به گردشگران ارائه می دهد.

پاراگراف 9: ساحل پِفِیفِر در آمریکای جنوبی در آمریکای جنوبی، ساحل پِفِیفِر در بیگ شور، یکی از سواحل صورتی رنگ زیبا و بکر است. شن های همیشه خیس این ساحل، فرصتی عالی برای قدم زدن و ماساژ تراپی طبیعی را فراهم می کند و آن را به مقصدی ایده آل برای گردشگران تبدیل کرده است.

پاراگراف 10: لذت زندگی در سواحل صورتی رنگ سواحل صورتی رنگ، با زیبایی های طبیعی و رنگ خاص خود، فرصتی بی نظیر برای لذت بردن از زندگی و فرار از دنیای پرهیاهوی امروزی را به گردشگران ارائه می دهند. این سواحل، نه تنها مکان هایی برای استراحت و تفریح هستند، بلکه یادگاری از شگفتی های خلقت و زیبایی های طبیعت محسوب می شوند.

سخن پایانی

سواحل صورتی رنگ، گنجینه های طبیعی هستند که باید از آنها محافظت کرد. با حفظ این مناطق زیبا، می توانیم شاهد ادامه حیات این شگفتی های طبیعی برای نسل های آینده باشیم. حفاظت از محیط زیست و پایداری گردشگری، کلید اصلی برای حفظ سواحل صورتی رنگ و دیگر جاذبه های طبیعی جهان است. با آگاهی و مسئولیت پذیری بیشتر، می توانیم زیبایی های خیره کننده این سواحل را برای سال های متمادی تجربه کنیم و آنها را به عنوان میراثی گرانبها برای فرزندان خود به جا بگذاریم. پس بیایید با احترام به طبیعت و پایبندی به اصول پایداری، این گنجینه های زیبا را حفظ کنیم تا نسل های آینده نیز بتوانند از آنها لذت ببرند.

انتشار: 23 خرداد 1403 بروزرسانی: 23 خرداد 1403 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 108504

به "معرفی سواحل شگفت انگیز صورتی جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی سواحل شگفت انگیز صورتی جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید