سماکین: بهترین ها را برای حضور در تیم تپانچه انتخاب می کنیم

به گزارش مجله سرگرمی، سماکین، سرمربی تیم ملی تپانچه کشورمان با اعلام اسامی منتخبین تپانچه کشورمان، برنامه های خود جهت انتخاب برترین ها را خاطرنشان کرد.

سماکین: بهترین ها را برای حضور در تیم تپانچه انتخاب می کنیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، الکساندر سماکین، سرمربی تیم ملی تپانچه گفت: از روزی که به ایران آمدم همه ورزشکاران فعال در رشته تپانچه را مورد بررسی و بررسی قرار دادم و حتی با حضور در رقابت های لیگ و مسابقات قهرمانی کشور نیز عملکرد همه آنها را از نزدیک دنبال کردم. امروز با شناختی که از آنها دارم اسامی افراد منتخب را اعلام و برنامه های خود را برای انتخاب نفرات اصلی تیم ملی به فدراسیون ارائه کردم و بر همین اساس هم پیش خواهیم رفت.

وی توضیح داد: با توجه به این که رقابت های لیگ نیز از این هفته آغاز می گردد، قصد داریم پس از سرانجام هرمرحله از افراد منتخب رکوردگیری کنیم با این شرایط که پس از لیگ بانوان از ورزشکاران خانم و پس از لیگ آقایان از ورزشکاران مرد، در روز بعد از رقابت ها با حضور کارد فنی رکوردگیری خواهد شد تا تمام شرایط را مورد بررسی دقیق قرار دهیم و بهترین ها را جهت حضور در تیم ملی، انتخاب کنیم. در چنین شرایطی با توجه به این که لیگ در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می گردد ما هر شنبه رکوردگیری را انجام خواهیم داد.

الکساندر سماکین یادآور شد: این رکوردگیری در 3 هفته ابتدایی لیگ انجام می گردد، یعنی 3 هفته برای آقایان و 3 هفته نیز برای بانوان. پس از آن برنامه تمرینی به نفرات داده خواهد شد و در هفته های بعدی نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت تا میزان عملکرد آنها به دقت محاسبه گردد.

سرمربی تیم ملی تپانچه توضیح داد: نفراتی که در تهران حضور دارند می توانند هر روز از ساعت 15:30 تا 19 از سالن تیراندازی فدراسیون جهت تمرین استفاده نمایند، همین شرایط برای نفرات شهرستانی نیز وجود دارد و فدراسیون جهت رفاه این عزیزان، سالن تمرینی و خوابگاه را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار خواهد داد.

وی تاکیدی کرد: در بین اسامی که اعلام شده اگر ورزشکاری در هیچ تیمی باشگاهی عضویت ندارد می بایست در مسابقات لیگ حضور یافته و به صورت انفرادی و در کنار سایر ورزشکاران، رقابت کند تا رکوردهای او نیز ثبت گردد.

سماکین در خصوص اسامی افراد منتخب برای حضور در رکوردگیری گفت: در بانوان، گلنوش سبقت الهی، هانیه رستمان، درسا عرب شاهی، سیده شیرین مرتضوی، سارا میرابی، آمیتیس جعفری، مینا قربانی، زهره صادقی، الهام هریجانی، زینب طوماری، زینب کشتکار، رویا قندان، لیلا زنده دل، فاطمه قدرت آبادی و لعیا محمدی نفراتی هستند که در رکوردگیری ها حضور دارند.

وی ادامه داد: در بخش پسران نیز محمد احمدی (فرزند مصطفی) ، جواد فروغی، وحید گل خندان، سجاد پورحسینی، عرفان صلواتی، محمدرضا محمودی، ابراهیم برخورداری،چنگیز مصیب زاده، محمد احمدی، مهدی اخلاقی، مهدی تندری، سیدمحمد میرزمانی، کیانوش مختاری، محمد تاجدینی، سید مهدی موسوی، امیر جوهری خور، محمد تقی نایب پور، رضا قراگوزلو، محمد رسول عفتی، ابراهیم رجبی سنگسری و مهدی بارانی نیز نفرات منتخب خواهند بود که عملکرد آنان تحت نظر کادر فنی است.

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 5087

به "سماکین: بهترین ها را برای حضور در تیم تپانچه انتخاب می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سماکین: بهترین ها را برای حضور در تیم تپانچه انتخاب می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید