سال 99، سال طلایی تنیس روی میز خوزستان در 2 دهه اخیر خواهد بود

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران/خوزستان دبیر هیات تنیس روی میز خوزستان با بیان این که سال 99، سال درخشانی برای تنیس روی میز خوزستان است، گفت: سال 99 یکی از بهترین سال های طلایی خوزستان در دو دهه اخیر خواهد بود.

سال 99، سال طلایی تنیس روی میز خوزستان در 2 دهه اخیر خواهد بود

عبدالامیر بخشنده در گفت وگو با خبرنگاران، در خصوص شرایط تنیس روی میز خوزستان، اظهار کرد: در مدت زمانی که آقای میرزایی به عنوان رئیس هیات تنیس روی میز استان فعالیت خود را شروع کرده، شرایط این رشته بهتر شده است و انگیزه ورزشکاران نیز افزایش پیدا کرده است. در گذشته برخی تنیسورها رغبتی به حضور در مسابقات به خاطر شرایط موجود نداشتند ولی اکنون تمایل و علاقه مندی آن ها بیشتر شده است.

وی با بیان این که شرایط تنیس روی میز خوزستان در بخش بانوان رشد خوبی داشته و نسبتا به قبل تغییرات خوبی حاصل شده است، ادامه داد: در حال حاضر سه چهار ورزشکار استان در بین هشت نفر برتر ایران قرار دارند، در حالی که بیش از چهار سال بود که شاهد حضور دختران خوزستانی در بین برترین های کشور نبودیم. اکنون در بخش بانوان حرف برای گفتن داریم و از جمله می توان به موفقیت و درخشش لرکیان، موسوی و محمدپور در کشور اشاره کرد.

دبیر هیات تنیس روی میز خوزستان خاطر نشان کرد: با توجه به این که تنیسورهای خوبی اکنون در رده سنی پایه داریم و این نفرات برای مطرح شدن در کشور زمان دارند، امیدواریم در آینده شاهد حضور نفراتی از خوزستان در تیم های ملی رده های سنی پایه باشیم.

وی با بیان این که سال 99، سال درخشانی برای تنیس روی میز خوزستان است، گفت: سال 99 یکی از بهترین سال های طلایی خوزستان در دو دهه اخیر خواهد بود زیرا در تمام رده های سنی می توانیم خودمان را در کشور مطرح کنیم و این مهم حاصل تلاش تمام مربیان استان است.

بخشنده در ادامه با اشاره به شهرستان های فعال، مطرح نمود: شهرستان های آبادان، اهواز، رامهرمز، ماهشهر و شوش، بهترین شهرستان های خوزستان از نظر بازیکن سازی هستند، ضمن این که سایر شهرستان ها در تلاش اند که در این بخش به شرایط بهتری برسند.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 73608

به "سال 99، سال طلایی تنیس روی میز خوزستان در 2 دهه اخیر خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال 99، سال طلایی تنیس روی میز خوزستان در 2 دهه اخیر خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید