رنگرز: فدراسیون با جدیت درمان 3 کشتی گیر را پیگیری نموده است، علاقه ای به تبلیغاتی کردن این مسائل نداریم

به گزارش مجله سرگرمی، سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: فدراسیون کشتی در راستای انجام تکالیف و وظایف قانونی و انسانی خود بحث درمان 3 کشتی گیر را با جدیت پیگیری نموده است.

رنگرز: فدراسیون با جدیت درمان 3 کشتی گیر را پیگیری نموده است، علاقه ای به تبلیغاتی کردن این مسائل نداریم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون کشتی حسن رنگرز گفت: فدراسیون کشتی در راستای انجام تکالیف و وظایف قانونی و انسانی خود در خصوص جامعه کشتی، پیگیری های خاص و مرتبط را انجام می دهد و به همین دلیل پیگیری های لازم را در خصوص سه کشتی گیری که در چند وقت اخیر درگیر بیماری و آسیب دیدگی در خارج از فضای کشتی شدند و این موضوع باعث مکدر شدن خاطر جامعه و علاقمندان به کشتی شده، انجام داده است.

وی ادامه داد: در خصوص آقای میثم زارع که قبل از این هم برای علاقمندان به کشتی گزارشی ارائه شد، فدراسیون کشتی پیگیری های فراوانی را در خصوص بستری شدن وی در بیمارستان رفیده، انجام عمل جراحی مجدد وی در بیمارستان فیروزگر و همچنین تمدید دوره های درمانی ایشان در بیمارستان رفیده داشته و نسبت به پرداخت هزینه های درمانی ایشان نیز اقدام نموده است.

رنگرز توضیح داد: در خصوص آقای محمدرضا آقانیا هم فدراسیون کشتی پیگیری هایی را صورت داد و در پی آن وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون پزشکی ورزشی ورود پیدا کردند و مقرر شد که یاری های مؤثری نسبت به این کشتی گیر صاحب عنوان ما انجام بدهند.

سخنگوی فدارسیون کشتی در خصوص فرایند درمانی محسن قاسمی گفت: در خصوص ایشان نیز فدراسیون کشتی اسفندماه سال گذشته مکاتباتی را با وزارت ورزش و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی صورت داد که متأسفانه با توجه به شیوع ویروس کرونا و بیمارستان های درگیر با آن جابه جایی ایشان به بیمارستان مدنظر امکان پذیر نبود و در نهایت مقرر شد موضوع ایشان به وسیله صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش پیگیری گردد.

رنگرز اظهار داشت: فدراسیون کشتی علیرغم اینکه مانند بخش ها و دستگاه های دیگر ردیف بودجه مستقل برای حمایت از کشتی گیران برای مصدومیت و یا بیماری آن ها پس از دوران قهرمانی ندارد اما با توجه به وظیفه انسانی که نسبت به این کشتی گیران گرانقدر احساس می نماید، خود را متعهد و مکلف به پیگیری مباحث درمانی این عزیزان می داند و علاقه ای هم ندارد که برای آن چیزی که بعنوان وظیفه و یا رسالت یا تکلیف وجودی تشکیلات فدراسیون است، موضوع را تبلیغاتی کند و اعتقاد دارد که شأن این عزیزان فراتر از انجام کارهای تبلیغاتی است.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 80639

به "رنگرز: فدراسیون با جدیت درمان 3 کشتی گیر را پیگیری نموده است، علاقه ای به تبلیغاتی کردن این مسائل نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنگرز: فدراسیون با جدیت درمان 3 کشتی گیر را پیگیری نموده است، علاقه ای به تبلیغاتی کردن این مسائل نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید