ذخیره های گالاتسرای و اورنج کانتی در تیم امید

به گزارش مجله سرگرمی، آرش شرقی و عرفان اردستانی، لژیونرهای جدید تیم امید هستند که توسط زلاتکو کرانچار به اردو دعوت شده اند. یکی در جوانان گالاتسرای روی نیمکت می نشیند و دیگری در دسته دو آمریکا حضور دارد.

ذخیره های گالاتسرای و اورنج کانتی در تیم امید

آشنایی با لژیونرهای جدید تیم امید

زلاتکو کرانچار، سرمربی کروات تیم امید در راستای استفاده از تمام ظرفیت های موجود برای موفقیت ، از دو بازیکن ایرانی شاغل در فوتبال ترکیه و امریکا دعوت نموده تا به اردو بیایند و توانایی های شان را نشان بدهند. آرش شرقی، دروازه بان ایرانی و 18 ساله گالاتاسرای ترکیه است که نظر کرانچار را به خود جلب نموده. این دروازه بان ایرانی که سابقه بازی در تیم های نوجوانان و جوانان را ندارد، بعد از یک فصل حضور در بهترین تیم ترکیه به تیم امید دعوت شده است. -

نکته جالب درباره این بازیکن جوان و 18 ساله نیمکت نشینی مداوم در ترکیه است اما با همین شرایط هم به اردوی تیم امید دعوت شده تا توسط کرانچار آزمایش گردد. او در طول این فصل از مسابقات جوانان ترکیه، 5 بار روی نیمکت نشسته و در باقی بازی ها جایی در فهرست تیمش نداشته است. باید دید آیا آرش شرقی می تواند در اردوی تیم امید در قطر نظر کرانچار را برای حضور در اردوهای آتی جلب کند یا نه؟

عرفان اردستانی دیگر لژیونر تیم امید است. او که در سال های اخیر هر از گاهی با شایعه انتخاب از سوی کارلوس کی روش برای حضور در تیم ملی، خبر ساز شده، در لیگ دسته دوم آمریکا بازی می نماید. اردستانی تا چند ماه قبل بازیکن فوتبال دانشگاهی در آمریکا بود و در ابتدای فصل جاری به تیم اورنج کانتی پیوست که مالکان ایرانی دارد و در لس انجلس فعالیت می نماید. -

اردستانی به عنوان مهاجم به تیم امید دعوت شده، پستی که بازیکنان توانمندی حضور دارند. از محمدرضا آزادی تا امیر روستایی، یونس دلفی و حتی مهدی قائدی. اینکه اردستانی موفق می گردد یا نه، پرسشی است که در آینده می توان پاسخی به آن داد.

1

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 9447

به "ذخیره های گالاتسرای و اورنج کانتی در تیم امید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذخیره های گالاتسرای و اورنج کانتی در تیم امید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید