درگیری مسافران پس از عطسه کردن در هواپیما!

به گزارش مجله سرگرمی، عطسه کردن مسافران در یک هواپیمای مسافربری که از عربستان سعودی به بیروت پرواز می کرد موجب درگیری در داخل هواپیما شد.

درگیری مسافران پس از عطسه کردن در هواپیما!

لذت بخشترین تجربه سفر را با تور لحظه آخری تجربه کنید. برای یافتن تورهای لحظه آخری، برنامه سفرهای مقرون به صرفه و دریافت راهنمایی از مسافران قدیمی با ما همراه باشید.

به گزارش خبرنگار، بحران ویروس کرونا که نخستین مورد آن در دسامبر سال گذشته گزارش شد یکی از پرواز های خطوط خاورمیانه را به جنجال و درگیری کشاند. در این حادثه پس از آنکه تعدادی از مسافران چند بار در داخل هواپیما عطسه کردند اعتراض سایر مسافران موجب بروز تنش شد. در ویدئویی که توسط یکی از مسافران و با تلفن همراه تهیه شده است تعدادی از آن ها را در حالی که ضربات مشت روانه سر و صورت یکدیگر می نمایند نشان می دهد.

حمله فیزیکی به زن چینی در داخل هواپیما!

این در حالی است که تعدادی از مسافران به همراه خدمه هواپیما کوشش می نمایند تا مانع ادامه درگیری شوند. این اتفاق در مقابل چشمان وحشت زده تعداد زیادی از مسافران که در انتظار پرواز هواپیما بودند رخ داد.

این اتفاق در یکی از پرواز های کشور عربستان سعودی به بیروت، پایتخت لبنان رخ داد. این ویدئو با کپشن وقفه در پرواز ریاض به بیروت، چون تعدادی از مسافران از زدن ماسک صورت خودداری و عامدانه در مقابل صورت سایر مسافران عطسه می کردند در فضای مجازی منتشر شد. هنوز مدت تاخیر دقیق این پرواز تعیین نشده است. همچنین هنوز تعیین نیست آیا پلیس فرودگاه اقدام به بازداشت مسافران این پرواز نموده است.

لازم به ذکر است؛ وقوع درگیری در پرواز ریاض به بیروت در حالی خبرساز می گردد که چند روز پیش نیز درگیری دو مسافر در یکی از پرواز های شانگ های به بانکوک خبرساز شده بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 77177

به "درگیری مسافران پس از عطسه کردن در هواپیما!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری مسافران پس از عطسه کردن در هواپیما!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید