دانشگاه فنی و حرفه ای پیروز به دریافت گواهینامه ISOشد

به گزارش مجله سرگرمی، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO از سوی ممیزین شرکت Alliance کانادا به دانشگاه فنی و حرفه ای اعطا شد.

دانشگاه فنی و حرفه ای پیروز به دریافت گواهینامه ISOشد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دانشگاه فنی و حرفه ای ، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO از سوی ممیزین شرکت Alliance کانادا به دانشگاه فنی و حرفه ای اعطا شد.

رضا زنگنه معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای ب در آئیین دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO گفت: در راستای تفاهم نامه منعقد شده در سال 94 با سازمان بنادر دریایی و تمدید آن در امسال جهت فعالیت رشته دریانوردی در آموزشکده های شهید خدادادی انزلی ، محمودآباد ، بندرعباس و بوشهر دانشگاه فنی و حرفه ای پیروز به اخذ گواهینامه استقرار سیستم مدیریت ISO شد.

وی گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای همیشه جهت تامین نیروی انسانی بازار کار و تربیت تکنسین با پنجه های کارآمد اقدام کرده است و تفاهم نامه منعقد شده با سازمان بنادر دریایی در همین زمینه است.

زنگنه با اشاره به الزامات سازمان بنادر دریایی گفت: ناوگان هوایی و دریایی تابع قواعد و پروتکل های بین المللی می باشند و ما به جهت دایر کردن رشته های دریایی در 4 آموزشکده ساحلی ملزم به دریافت گواهینامه ISO بودیم.

وی اضافه نمود : با انعقاد قرارداد نماینده شرکت Alliance کانادا ممیزین شرکت به انجام ممیزی پرداختند که هیچ مورد عدم انطباقی گزارش نگردید.

وی در انتها ضمن تبریک این پیروزیت به رئیس و خانواده بزرگ دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای جزء نادرترین دانشگاههای کشور می باشد که پیروز به دریافت گواهینامه استاندار استقرار سیستم مدیریت 9001 ورژن 2015 در حوزه دریایی شده است.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 15826

به "دانشگاه فنی و حرفه ای پیروز به دریافت گواهینامه ISOشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه فنی و حرفه ای پیروز به دریافت گواهینامه ISOشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید