حقوق 3.3 میلیون بازنشسته تامین اجتماعی واریز شد

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، روال ماهانه واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به این صورت است که از روز 20 هر ماه آغاز می شود. بازنشستگان براساس یک جدولی از حروف الفبا از 20 تا 30 هز ماه خود را به ترتیب دریافت می کنند.

حقوق 3.3 میلیون بازنشسته تامین اجتماعی واریز شد

حقوق این ماه نیز از سه شنبه دو هفته قبل شروع شده و تا دیروز همه بازنشستگان حفوف مهر ماه خود را گرفته اند. تعداد کل بازنشستگان طبق آمارهای سازمان تامین اجتماعی حقوق 3.3 میلیون نفر است.

همچنین آنطور که رئیس کانون بازنشستگان استان تهران گفته حدود 20 هزار بازنشسته تهرانی وام ضروری هفت میلیون تومانی خود را دریافت کرده اند. همچنین مدیران سازمان تامین اجتماعی قول داده اند که تا سرانجام مهر به بیش از هشت هزار نفر دیگر وام پرداخت شود.

بنابراین در بیش از یک هفته اخیر 3.3 میلیون نفر حقوق مهر خود را گرفته اند و بیش از هشت هزار نفر نیز هفت میلیون تومان وام ضروری گرفته اند. این وام به صورت قرض الحسنه پرداخت می شود. بازنشستگان اقساط آن را از حقوق خود پرداخت می کنند.

همچنین قرار است ثبت نام ها ادامه داشته باشد، طبق گفته دهقان کیا با واریز هشت هزار فقره وامی که قرار بوده در این ماه واریز شود، حدود 22 هزار ظرفیت دیگر باقی می ماند.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 163241

به "حقوق 3.3 میلیون بازنشسته تامین اجتماعی واریز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقوق 3.3 میلیون بازنشسته تامین اجتماعی واریز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید