حضور خبرنگاران در نمایشگاه ملی صنایع دستی 1398

به گزارش مجله سرگرمی، سی و دومین دوره نمایشگاه ملی صنایع دستی از سوم تا نهم شهریور 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. خبرنگاران، خانه 30 هزار کسب وکار ایرانی، برای چهارمین سال پیاپی در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

حضور خبرنگاران در نمایشگاه ملی صنایع دستی 1398

در این نمایشگاه هنرمندان از سراسر ایران حضور دارند و صنایع دستی روستاها، شهرها و استان های مختلف ایران به نمایش گذاشته می گردد. خبرنگاران با هدف حمایت از کسب وکارهای ایرانی و فراهم کردن امکان رساندن صنایع دستی به دست مشتری نهایی در این نمایشگاه در کنار هنرمندان حضور خواهد داشت. همچنین کارگاه هایی برای آشنایی فروشندگان با سیستم فروش در خبرنگاران و توانمندسازی برای فراوری محتوا در غرفه خبرنگاران برگزار می گردد. برندسازی صنایع دستی، قیمت گذاری و بسته بندی، فراوری محتوا، مدیریت پروژه و اهمیت برندهای ملی برای کشور از جمله موضوعاتی است که در این کارگاه ها به آنها پرداخته می گردد.

خبرنگاران فروشگاهی آنلاین با 5/1 میلیون تنوع کالایی است که اکنون 30 هزار کسب وکار ایرانی در آن فعالیت دارند. در واقع خبرنگاران بستر فروش خود را در اختیار فراوریکنندگان و فروشندگان محصولات مختلف قرار می دهد تا در فضای رقابتی به فروش محصولات خود بپردازند و محصولات خود را مستقیم و در بازاری به وسعت ایران به دست مصرف کننده نهایی برسانند.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 41387

به "حضور خبرنگاران در نمایشگاه ملی صنایع دستی 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور خبرنگاران در نمایشگاه ملی صنایع دستی 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید