حساسیتی به پخش نشدن بازی گیتی پسند و حفاری نداریم

به گزارش مجله سرگرمی، کاظم سلیمانی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره دیدار تیم های فوتسال گیتی پسند و حفاری و احتمال تکرار اتفاقات بازی رفت در اصفهان گفت: فکر نمی کنم آن اتفاقات تکرار گردد. ما با مسئولان دو تیم صحبت کردیم. گیتی پسند احتیاج به آرامش دارد. البته ما تمهیدات لازم را هم اندیشیده ایم. یک نماینده ویژه از سازمان لیگ و یک نماینده از کمیته انضباطی به اصفهان می روند. بنده هم به همراه علی کفاشیان (رئیس سازمان لیگ فوتسال) این مسابقه را از نزدیک تماشا خواهیم کرد.

حساسیتی به پخش نشدن بازی گیتی پسند و حفاری نداریم

بازی رفت دو تیم در شرایطی برگزار گردید که مسئولان تیم حفاری اجازه پخش زنده این مسابقه را ندادند و تماشاگران این تیم هم با پرتاب بطری و مواد محترقه به شدت جریان بازی را تحت تاثیر قرار دادند. اتفاقی که محتمل است در بازی برگشت و با عدم پخش مسابقه از سوی تماشاگران گیتی پسند تکرار گردد.

دبیر سازمان لیگ فوتسال در اینباره تاکید نمود: ما حساسیت خاصی به پخش نشدن مسابقه نداریم. مسئولیت با باشگاه گیتی پسند است. آنها هر طور صلاح بدانند عمل می نمایند. آنقدر دوربین و موبایل در سالن هست که حتی اگر بازی پخش زنده نگردد، همه اتفاقات منعکس می گردد. فکر نمی کنم انگیزه از عدم پخش مسابقه تکرار اتفاقات بازی رفت باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 خرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 13183

به "حساسیتی به پخش نشدن بازی گیتی پسند و حفاری نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حساسیتی به پخش نشدن بازی گیتی پسند و حفاری نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید