حریفان فرنگی کاران چهار وزن نخست تعیین شدند

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، مراسم قرعه کشی چهار وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی دنیا چهارشنبه در شهر بوداپست مجارستان برگزار گردید و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.نتایج قرعه کشی فرنگی کاران کشورمان به توضیح زیر است:

حریفان فرنگی کاران چهار وزن نخست تعیین شدند

در وزن 55 کیلوگرم که 21 کشتی گیر حضور دارند مسلم نادری خادم در دور نخست به مصاف نوگزاری تسوروتسومیا دارنده مدال برنز اروپا از گرجستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده واسیل توپویف از روسیه و ندیالکو پتروف از بلغارستان کشتی می گیرد. شوتا تاناکورا قهرمان آسیا از ژاپن و الدانیز عزیزلی قهرمان اروپا از آذربایجان در گروه نادری خادم حضور دارند.

در وزن 63 کیلوگرم محسن حاجی پور در مبارزه نخست با جرمن دیاز از پورتوریکو کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده دیدار دانیر اسماعیل اف دارنده مدال برنز اروپا از مولداوی و جسی تیلکه از آمریکا می رود. در این وزن 27 نفر حضور دارند که در گروه حاجی پور المورات تاسمرادوف دارنده مدال برنز دنیا و المپیک و قهرمان آسیا از ازبکستان حضور دارد.

در وزن 72 کیلوگرم که 29 کشتی گیر شرکت نموده اند، محمدعلی گرایی در دیدار نخست به مصاف دائه کیون پارک از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده مورات داگ از ترکیه و پرکینز از آمریکا کشتی می گیرد. رسول چونایف قهرمان دنیا و دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان، فرانک استابلر قهرمان دنیا از آلمان، دمیو ژادرایف دارنده مدال نقره دنیا از قزاقستان و ابوزید مانتسیگوف دارنده مدال نقره اروپا از روسیه در گروه گرایی حضور دارند.

در وزن 82 کیلوگرم سعید عبدولی در دور اول به مصاف ادگار بابایان دارنده مدال نقره اروپا از لهستان می رود و در صورت گذر از این کشتی گیر در دور دوم به مصاف لاشا گوبادزه دارنده مدال برنز دنیا از گرجستان می رود. در این وزن 26 نفر حضور دارند که در گروه عبدولی رفیق حسین اف قهرمان اروپا از آذربایجان، ماکسیم مانوکیان قهرمان دنیا از ارمنستان و امره کوش دارنده مدال برنز دنیا از ترکیه از کشتی گیران مطرح این وزن هستند.

این مسابقات از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه به وقت ایران برگزار می گردد.

banima.ir: مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

کنفرانس هکا: مجله خبری و تحلیلی صنایع کشاورزی و تولیدی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 5182

به "حریفان فرنگی کاران چهار وزن نخست تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریفان فرنگی کاران چهار وزن نخست تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید