حتی قوانین را بلد نبودند!

به گزارش مجله سرگرمی، یکی از سامبوکاران اعزامی به بازی های آسیایی اعتراف نموده در حالی به این مسابقات اعزام گردیده که حتی قوانین را هم بلد نبوده است!

حتی قوانین را بلد نبودند!

به گزارش خبرنگاران ، سامبو یکی از رشته های ناکام بازی های آسیایی بود که در نهایت بدون هیچ دستاوردی جاکارتا را ترک کرد. حالا و بعد از آن ناکامی تمام عیار اکرم خانی یکی از سامبوکاران اعزامی اعتراف نموده در حالی به این مسابقات اعزام گردیده که حتی قوانین را هم بلد نبوده است!

اکرم خانی بانوی سامبوکار وزن منفی 68 کیلوگرم با اشاره به آماده سازی ناچیز برای حضور در بازی های آسیایی، گفت: حتی یک مسابقه بین المللی و اردوی مشترک با کشورهای مطرح این رشته نداشتیم و واقعاً سخت است با این شرایط نتیجه بگیریم. حتی مربی نداشتیم و در اردوها خودم کار مربیگری را انجام می دادم. ای کاش حداقل چند ماه قبل از آغاز رقابت ها با یک مربی خارجی قرارداد می بستند.

خانی سابقه حضور در رقابت های جودو، کوراش، آلیش، کشتی و... را دارد و تاکید می نماید در این رشته تازه کار بوده و چیزی از آن نمی دانسته: حدود هفت ماه است سامبو را آغاز نموده ام و آشنایی زیادی با این رشته ندارم. حتی قوانین داوری را بلد نبودیم و تا آخر مسابقه نمی دانستم که برنده ام یا بازنده!

خانی با اشاره به شرایط حریفان گفت: ازبکستان، قزاقستان، ژاپن و چند کشور دیگر دو تیم به رقابت های سامبو آورده بودند، ازبکستان با مدال هایی که در سامبو گرفت، رتبه اش در جدول مدال خیلی خوب شد ولی ما کاری برای کسب مدال ننموده بودیم و بدون تجربه به اندونزی رفتیم.

این ورزشکار لرستانی تاکید می نماید که قصد ندارد این رشته را ادامه دهد: با این وضعیت ادامه نمی دهم و سامبو را کنار می گذارم.

12

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 2876

به "حتی قوانین را بلد نبودند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حتی قوانین را بلد نبودند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید