جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه شاهد اعلام شد

به گزارش مجله سرگرمی، جزئیات و نحوه مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال 99 دانشگاه شاهد از سوی معاونت آموزشی این دانشگاه اعلام شد.

جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه شاهد اعلام شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه مجله سرگرمی، مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شاهد ضمن تشریح جزییات و نحوه مصاحبه مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی برای معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال 99 اظهار داشت که داوطلبانی که نمره حد نصاب دانشگاه شاهد را در آزمون مرحله اول کسب نموده اند و از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جهت شرکت در مصاحبه علمی (آنالیز سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری و مصاحبه علمی و سنجش عملی) و آنالیز صلاحیت های عمومی به دانشگاه شاهد معرفی شده اند قبل از ثبت نام اطلاعیه ای که در این زمینه منتشر شده است را مطالعه نمایند.

داوطلبان چند برابر ظرفیت معرفی شده به دانشگاه شاهد موظف هستند مدارک و مستندات مورد احتیاج جهت تشکیل پرونده الکترونیکی را تا 28 شهریور ماه جاری به ایمیل های مندرج اطلاعیه ارسال نمایند.

در صورت نقص مدارک، کارشناس دانشکده مراتب را به وسیله پاسخ به ایمیل داوطلب حداکثر تا یک روز بعد از دریافت ایمیل اعلام می نماید و داوطلب موظف است حداکثر طی یک روز و قبل از اتمام موعد معین شده، نواقص مربوط را به وسیله پاسخ مجدد به ایمیل دانشگاه رفع کند. در صورت نقص مدارک مورد احتیاج، داوطلب به مرحله مصاحبه علمی معرفی نمی گردد و عواقب ناشی از آن متوجه شخص داوطلب است.

مصاحبه علمی در دانشگاه شاهد به صورت غیر حضوری و به وسیله نرم افزار ادوبی کانکت (adobe connect) و بر اساس زمان بندی دانشگاه انجام می گردد که زمان بندی مذکور در اطلاعیه ای دیگر اطلاع رسانی خواهد شد.

بدیهی است که انجام مصاحبه علمی برای هر رشته یا گرایش صرفا در تاریخ و زمان های معین شده برای آن رشته یا گرایش امکان پذیر است و عدم شرکت در مصاحبه به منزله انصراف تلقی می گردد و متعاقباً هیچگونه اقدامی در این خصوص انجام نمی گردد.

به منظور احراز هویت، داوطلبان موظف هستند دوربین (وب کم) خود را در طول زمان مصاحبه روشن نگه دارند؛ بنابراین داوطلبان ضمن کنترل تجهیزات ارتباطی خود از قبیل میکروفون و دوربین، در مورد مکان حضور مصاحبه نیز توجه لازم را مبذول نموده و در محیطی مناسب در جلسه مصاحبه حضور پیدا نمایند. رعایت پوشش اسلامی برای برادران و خواهران الزامی است.

داوطلبان موظف هستند در روز مصاحبه کلیه مدارک و مستندات خود را به همراه داشته باشند تا در صورت احتیاج به رویت کمیته مصاحبه نماینده برسانند. شرکت در هر دو مرحله (مصاحبه علمی و مراحل آنالیز صلاحیت های عمومی) الزامی است و عدم شرکت در هر مرحله به منزله انصراف تلقی می گردد و متعاقباً هیچ گونه اقدامی در این خصوص انجام نمی گردد؛ بنابراین مراحل آنالیز صلاحیت های عمومی به صورت حضوری بوده که زمان و مکان و شرایط آن متعاقبا در وب سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 109827

به "جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه شاهد اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه شاهد اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید