تکلیف 3 منتخبی که اعتبارنامه شان تایید نشد چه می گردد؟!

به گزارش مجله سرگرمی، سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی روال آنالیز اعتبارنامه های تایید نشده را تشریح کرد.

تکلیف 3 منتخبی که اعتبارنامه شان تایید نشد چه می گردد؟!

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، با بیان این که اعتبارنامه قریب به اتفاق نمایندگان به تصویب رسیده، اظهار کرد: در خصوص اعتبارنامه هایی که تصویب نشده، شعب اعتراضات را آنالیز می نماید اگر اعتبارنامه در شعبه به تصویب رسید به صحن علنی مجلس می آید و تایید آن در صحن اعلام می گردد و در صورتی که اعتبارنامه در شعبه رد گردد به کمیسیون تحقیق ارجاع خواهد شد. این کمیسیون هم 15 روز فرصت آنالیز دارد و نتیجه را به شعبه اعلام می نماید.

وی با بیان این که طبق اصلاح آیین نامه، مجلس از همان روز اول رسمیت داشته، توضیح داد: برهمین اساس انتخابات هیات رییسه برگزار گردید و در واقع بعد از تایید نمایندگان هم می توانند رای بدهند و هم می توانند به عنوان مثال برای هیات رییسه کاندیدا شوند.

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به جلسه روز گذشته هیات رییسه اظهار کرد: کمیسیون تدوین آیین نامه گفت در این جلسه مقرر شد در نحوه امتیازبندی کمیسیون ها تغییراتی اعمال گردد.

در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اعتبارنامه نمایندگان تایید شد و تنها تایید اعتبارنامه سه منتخب سید کاظم دلخوش، غلامرضا تاج گردون و حسین محمدصالحی از سوی شعب اعلام نشد.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 93733

به "تکلیف 3 منتخبی که اعتبارنامه شان تایید نشد چه می گردد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف 3 منتخبی که اعتبارنامه شان تایید نشد چه می گردد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید