تعمیر سقف خراب یک مرکز درمانی بالای سر بیماران

در روزهای اخیر مراجعان دی کلینیک ابوریحان سازمان تامین اجتماعی با تصویر سقف کاذب باز شده مملو از سیم های برق و در دست تعمیر طبقه دوم این ساختمان روبرو می شوند و نگران ایمنی خود برای حضور در راهروها هستند.

تعمیر سقف خراب یک مرکز درمانی بالای سر بیماران

جهت دریافت خدمات اجرای نمونه طراحی روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

دکتر عبدالکریم چوب ساز مدیر دی کلینیک ابوریحان سازمان تامین اجتماعی در گفت وگو با خبرنگاران، توضیحاتی درباره شرایط ساخت و ساز در این دی کلینیک که موجب نگرانی بعضی مراجعین شده بود ارائه و اظهار کرد: ساختمان دی کلینیک ابوریحان قدیمی و دارای قدمت 50 ساله است. اخیرا برای اصلاح سیستم برق و تاسیسات که زیرسقف های کاذب طبقه دوم قرار گرفته است اقدام نموده ایم.

وی اضافه نمود: ساخت و سازی در حال اجرا نیست، بلکه سقف کاذب قدیمی برداشته شده تا بتوانیم تاسیسات را اصلاح و بروزرسانی نموده و سیستم تهویه خوبی تعبیه کنیم.

مدیر دی کلینیک ابوریحان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه ارائه خدمات به بیماران تعطیل و با وقفه روبرو نشده است گفت: فشار مضاعفی به پرسنل وارد شده تا تعمیرات در خارج از ساعت کاری درمانگاه انجام گردد. بنابراین در ساعت مراجعه بیماران، هیچ گونه عملیاتی صورت نمی گیرد.

چوب ساز ادامه داد: این اقدام، هیچ گونه خطر و ضرری برای مراجعان ندارد، با ایمنی کامل انجام و در نهایت بهبود ایمنی را به دنبال خواهد داشت. کوشش ما این است که این عملیات حداکثر طی یک ماه به اتمام برسد. ضمن آنکه اتاق عمل، آزمایشگاه، رادیولوژی، اتاق معاینات و بخش، قبلا بازسازی شده اند و اکنون این کار تنها در راهروهای ورودی انجام می گردد.

وی با بیان اینکه همه کوشش ما فراهم کردن فضایی در شان بیمه شدگان است گفت: مراجعان هیچ گونه نگرانی به هنگام مراجعه نداشته باشند. این عملیات به زودی به اتمام می رسد و تغییرات اساسی در تهویه بخش و ارتقای سیستم ایمنی انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 1 اسفند 1398 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 65626

به "تعمیر سقف خراب یک مرکز درمانی بالای سر بیماران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعمیر سقف خراب یک مرکز درمانی بالای سر بیماران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید