تعلیق فروزان: حتی به اماکن فوتبال هم نرود!

به گزارش مجله سرگرمی، محسن فروزان تا یک ماه حق حضور در استادیوم ها را ندارد. فروزان فعلا از فعالیت های فوتبالی تعلیق است.

تعلیق فروزان: حتی به اماکن فوتبال هم نرود!

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال محسن فروزان را تا خاتمه لیگ از فعالیت های فوتبالی محروم کرد. در دستور موقت صادره از کمیته اخلاق آمده است: با توجه به اخبار و گزارش های واصله مبنی بر رفتار غیرورزشی و غیر اخلاقی آقای محسن فروزان بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز و با نظر به اینکه این نوع رفتار نقض آشکار و مسلم قوانین و مقررات قانونی و اخلاقی محسوب می گردد که به اعتبار و حیثیت فوتبال کشور لطمه وارد می نماید، لذا اعلام می دارد ضمن تشکیل و رسیدگی پرونده و انجام تحقیقات در این خصوص دستور موقت مبنی بر تعلیق فعالیت های ایشان در کلیه بخش های فوتبال کشور به مدت یک ماه صادر شده است.

کمیته اخلاق به همین دلیل به فدراسیون فوتبال این دستور را ابلاغ نموده است:مراتب به وسیله سایت رسمی فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی گردد تا از کلیه فعالیت های نامبرده در حوزه فوتبال و حضور در کلیه مجامع و مراجع و اماکن فوتبال کشور از روز 8 اردیبهشت 1398 همچنین ورود به کلیه ورزشگاه های ورزشی فوتبال و همراهی با تیم ها و اهالی فوتبال در مراسمات و مسابقات جلوگیری به عمل آید.

1

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 21501

به "تعلیق فروزان: حتی به اماکن فوتبال هم نرود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعلیق فروزان: حتی به اماکن فوتبال هم نرود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید