تصاویر قطاری با سوئیت های مجلل اختصاصی ؛ از سوئیت استانبول تا وین و پراگ ، قطار سریع السیرشرق آگاتا کریستی واقعی می شود

به گزارش مجله سرگرمی، یکی از لوکس ترین قطارهای دنیا 3 سوئیت اختصاصی جدید به قطار خود اضافه کرده است .

تصاویر قطاری با سوئیت های مجلل اختصاصی ؛ از سوئیت استانبول تا وین و پراگ ، قطار سریع السیرشرق آگاتا کریستی واقعی می شود

خبرنگاران: یکی از لوکس ترین قطارهای دنیا، یعنی قطار سریع السیر ونیز سیمپلون شرق، تغییرات جدیدی در خود داده و 3 سوئیت به سوئیت های قبلی خود اضافه کرده است. سوئیت های جدید به اسم 3 شهر وین، پراگ و بوداپست نام گذاری شده اند. هر کدام از این سوئیت ها به گونه ای طراحی شده تا بازتاب شهر مقصد باشد.

چیدمان وین به گونه ایست که با استفاده از رنگ های طلایی و سبز زمردی و با پنل های ابریشمی و چوب تیره حس و حال کلاسیکی را ایجاد کند در حالی که جایگاه پراگ با رنگ های خرمایی مایل به قرمز، و طلائی و کوسن های دست دوز و الگو های موزائیکی دکور شده است. دکور بوداپست هم یادآور معماری سبک گوتیک و عثمانی است که با چوب های کنده کاری شده همراه شده است.

این 3 سوئیت جدید که در واقع به سوئیت های ونیز، استانبول و پاریس ملحق شده اند، حمام و دستشویی خصوصی دارند، مجهز به تخت دو نفره و سیستم گرمایشی کف هستند و اتاق نشیمن خصوصی دارند. در این قطار برای هر سوئیت یک مهماندار 24 ساعته اختصاصی در نظر گرفته شده است.

اقامت کنندگان در هر سوئیت و کابین ها به 3 سالن غذاخوری دسترسی دارند.

در ساخت این قطار از رمان قتل در قطار سریع السیر شرق نوشته آگاتا کریستی الهام گرفته شده است.

هزینه این قطار برای هر نفر در 1 شب 7 هزار و 800 دلار است. این قطار در طول اروپا سفر می کند و یکبار در سال هم به استانبول می رود.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: چمدان
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 39388

به "تصاویر قطاری با سوئیت های مجلل اختصاصی ؛ از سوئیت استانبول تا وین و پراگ ، قطار سریع السیرشرق آگاتا کریستی واقعی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر قطاری با سوئیت های مجلل اختصاصی ؛ از سوئیت استانبول تا وین و پراگ ، قطار سریع السیرشرق آگاتا کریستی واقعی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید