تجربیات کارآفرینان برتر مستندسازی شد

به گزارش مجله سرگرمی، پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری زندگی نامه کارآفرینان برتر حوزه فناوری را در قالب کتاب هایی با عنوان از دانش به ثروت، منتشر کرد.

تجربیات کارآفرینان برتر مستندسازی شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یکی از اقدامات پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در زمینه معرفی کارآفرینان برتر، مستندسازی زندگی این افراد در قالب تهیه کتاب است.

این کتاب ها به نوعی سرگذشت نامه هایی واقعی و زنده است که در اختیار شرکت های نوپا و کسانی که قصد ورود و نقش آفرینی در زیست بوم نوآوری و فناوری کشور را دارند، قرار می گیرد. همچنین چالش ها و نکات مطرح شده در این کتاب، برای نهادهای سیاستگذار و اجرایی حوزه علم، فناوری و نوآوری نیز مفید است.

در مقدمه این کتاب ها آمده است؛ داستان پیروزیت جوانان ایرانی داستان جوانان پرتحرکی است که آرزوی فتح قله را دارند.

دفتر امور پژوهش و فناوری پارک پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با پرداختن به سرگذشت جوانان پیروز ایرانی سعی دارد چراغ راهی برای جوانان و شرکت های استارتاپی روشن کند تا آنها را با جهت پر پیچ و خم و ناهموار پیروزیت آشنا سازد. مرور سرگذشت عبرت انگیز و درس آموز این نخبگان، مرور پستی و بلندی جهتی است که جوانان کارآفرین و شرکت های دانش بنیان نوپا، خواسته یا ناخواسته به آن دچار خواهند شد.

کتاب های منتشر شده در حکم هدایت با تجربه، با دانش و در عین حال جوانی است که در طی طریق کردن و رسیدن جوانان به پیروزیت، حکم کیمیا دارد. تاکنون دو نسخه از این کتاب با عنوان از دانش به ثروت به چاپ رسیده است که سرنوشت جوانان پیروزی چون مهدی توحیدیان و بابک رضایی و رضا رفیعی مدیران شرکت های دانش بنیان در آن به رشته تحریر درآمده است.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 20263

به "تجربیات کارآفرینان برتر مستندسازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربیات کارآفرینان برتر مستندسازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید