بعد از جلیقه زردها دولت فرانسه حالا در برابر جلیقه آبی ها واقع شده است

به گزارش مجله سرگرمی، در حالیکه فرانسه در حال خاموش کردن آتش شعله جنبش اعتراضی جلیقه زردها است جنبش اعتراضی دیگری تحت عنوان جلیقه آبی ها شکل گرفته است.

بعد از جلیقه زردها دولت فرانسه حالا در برابر جلیقه آبی ها واقع شده است

به گزارش خبرنگاران، اتحادیه یگان های پلیس در محکومیت شرایط سخت کاری و نیز مطالبه برای افزایش حقوق نیروهای پلیس و ارائه معوقه های ساعت های اضافه کارشان چهارشنبه سیاه اعلام کردند.

به نقل از الجزیره، اتحادیه یگان های پلیس جنبش اعتراضی جلیقه آبی ها را راه انداخته اند که اشاره به رنگ آبی یونیفرم نظامی پلیس دارد و آنها این را از اعتراضات مردمی جلیقه زردها الهام گرفته اند که امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه را ناگزیر به عقب نشینی از برخی تصمیماتش درباره افزایش قیمت سوخت کرد.

قرار است عصر امروز (پنج شنبه) در خیابان شانزلیزه تظاهراتی از سوی نیروهای امنیتی علیه دولت برای واداشتن به پاسخگویی به خواسته هایشان صورت بگیرد این همزمان با آنالیز بودجه نیروهای پلیس برای سال آینده میلادی در مجلس ملی این کشور است.

دولت فرانسه در کوشش برای حل و فصل درخواست ارتقای شرایط شغلی نیروهای پلیس، پیشنهاد پاداش 300 یورویی به آن افسرانی را داد که در جریان اعتراضات گسترده از ماه گذشته مستقر شده اند.

براساس آمارهای دولت، این پاداش به 111 هزار افسر پلیس و پرسنل ارتش پرداخت می گردد و 33 میلیون یورو خرج روی دست ماکرون می گذارد. انتظار می رود مجلس ملی فرانسه این مساله را در بودجه 2019 مورد بحث قرار دهد. یگان های پلیس به جای پاداش می خواهند تا دولت پول هزاران ساعت اضافه کار پرداخت نشده را که طی سال ها تجمیع شده است، بپردازد.

اتحادیه یگان های پلیس از دولت خواسته است تا وضعیت نیروهای پلیس این کشور را مورد رسیدگی قرار دهد.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 8723

به "بعد از جلیقه زردها دولت فرانسه حالا در برابر جلیقه آبی ها واقع شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعد از جلیقه زردها دولت فرانسه حالا در برابر جلیقه آبی ها واقع شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید